Deandre Baker Serbest Bırakıldı

New York Giants, Deandre Baker ile yollarını ayırdı. 

New York Giants, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; geçtiğimiz aylarda silahlı soygunla suçlanan Cornerback oyuncusu  Deandre Baker’ı serbest bıraktıklarını duyurdu.  

Deandre Baker – Kariyer ve İstatistikler 

Deandre Baker - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

2019 NFL Draft’ın 1. round ve 30. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan BakerDraft dönemi sonrasında New York Giants ile; detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar New York Giants adına sahaya çıkmış olan Cornerback  oyuncusu Baker, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 8 Passes Defended 
  • 48 Solo Tackles 
  • 13 Assist Tackels 
  • 2 Tackles for Loss 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı. 

1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 16 maçta yer almış olan Cornerback oyuncusu Baker; bu 16 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Deandre Baker, Miramar Polisine Teslim Oldu! 

Dün haklarında silahlı gasp suçundan arama emri çıkartılan Deandre Baker  ve Quinton Dunbar ikilisinden D. Baker,  Miramar Polis Departmanı‘na teslim oldu. 

Newyork Giants‘ın CB oyuncusu Baker, bu sabah Avukat Bradford  ile Miramar Polis Departmanı‘na gitti ve emniyet müdürlüğüne teslim edildi. 

Oyuncular, 13 mayıs’taki bir ev partisinde silah zoruyla yaklaşık 12.000$ nakit ve 61.100$ değerindeki değerli saatleri gasp ederek kayıplara karışmıştı. 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir