Silahlı soygundan aranan Deandre Baker polise teslim oldu

Dün haklarında silahlı gasp suçundan arama emri çıkartılan Deandre Baker ve Quinton Dunbar ikilisinden Deandre Baker, bugün Miramar Polis Departmanı‘na teslim oldu.

Newyork Giants‘ın CB oyuncusu Deandre Baker, bu sabah Avukat Bradford ile Miramar Polis Departmanı‘na gitti ve emniyet müdürlüğüne teslim edildi.

Oyuncular, 13 mayıs’taki bir ev partisinde silah zoruyla yaklaşık 12.000$ nakit ve 61.100$ değerindeki değerli saatleri gasp ederek kayıplara karışmıştı.

Avukat Bradford Cohen, Instagram üzerinde yapmış olduğu bir açıklamada;

Baker bu sabah kendi isteği ile teslim oldu. Sisteme ve yasalara inanan biriyim, her şey yolunda giderse sorunun uygun bir şekilde çözüleceğinden eminim.”

“Davayı yöneten dedektif, bu zor zamanlar boyunca Bay Baker‘ın mahremiyetini sağlamak için uzlaştı. Bu sadece bir dudak hizmeti değil, gerçek. Ve biz bunu takdir ediyoruz.” Sözlerini kullandı.

Deandre Baker ve Quinton Dunbar silahlı soygunla suçlandı

Quinton Dunbar ise henüz yetkilere teslim olmadı. Dunbar‘ın avukatı Michael Grieco Cuma günü NFL Medya‘ya yapmış olduğu açıklamada;

Dunbar‘ın suçu yanlış zamanda yanlış yerde olmak.” Diyerek oyuncunun suçsuzluğunu savundu.

13 Mayıs tarihinde haklarında silahlı gasp suçlarından suç duyurusu yapılmış olan Deandre Baker ve Quinton Dunbar hakkında dün arama emri çıkartılmıştı.

Baker şu anda gözaltında. Quinton Dunbar ise hala firari. Ayrıca oyuncuların yanında olduğu iddia edilen kırmızı maskeli adama dair bir kanıt ise hala bulunamadı.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here