Kullanım Şartları

Korumalı Futbol Türkiye – Kullanım Şartları

Korumalı Futbol Türkiye, genç sporcular tarafından kurulmuş, devletten bağımsız bir medya markası olup, öncelikli olarak Türkiye Korumalı Futbol Ligleri, daha sonra ise diğer Amerikan Futbolu liglerinde meydana gelen güncel olaylar üzere gazetecilik yapmaktadır.

Sitede yer alan tüm yazılar alıntı olduğu belirtilmediği sürece Korumalı Futbol Türkiye’ye aittir. Hiçbir şekilde izin alınmadan; sosyal paylaşım siteleri veya herhangi başka bir platform içerisinde ticari bir amaç doğrultusunda paylaşılamaz.  

Ticari olan paylaşımların kesinlikle yasak olduğu belirtilmiş, ticari olmayan paylaşımlarda ise -yazının/ resmin/ logonun/ veya Korumalı Futbol Türkiye bünyesinde bulunan herhangi bir şeyinkaynağın belirtilmesi (link ile beraber) ve alıntı olduğunun vurgulanması zorunlu kılınmıştır. 

Sitede yayınlanan haberler tamamen resmi kaynaklardan alınmış olunup, yazarlarımızca özgün bir şekilde kaleme alındıktan sonra yayına sunulur.

Paylaşıma sunulan haberler içerisinde yer alan ve Korumalı Futbol Türkiye web sitesinin dışında olan bağlantılardan bilgisayarınız, telefon/ tabletinize veya herhangi bir elektronik cihazınıza gelecek/gelebilecek olan zarardan/zararlardan Korumalı Futbol Türkiye mesul değildir.  

Korumalı Futbol Türkiye içerisinde yapılan paylaşımlar proje kadromuzdaki personel tarafından yapılmakta ve her geçen gün güncellenmektedir.  

Korumalı Futbol Türkiye bünyesinde yapılan haberlerde paylaşılan telifli görsellerin telif haklarının kime ait olduğu belirtilir. Bu konu hakkında bir sorunu olan veya iletişime geçmek isteyen kişilerin Kullanım Şartlarının 10. maddesini okuması rica olunur.

Korumalı Futbol Türkiye bünyesinde bulunan hiçbir içerik; izin alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, paylaşılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve kullanılamaz.  

Korumalı Futbol Türkiye, yukarıda yazan kullanım şartları maddelerini haber vermeksizin değiştirme ve düzenleme hakkına sahiptir. 

Korumalı Futbol Türkiye, uyar-kaldır sistemini benimsemiştir. Paylaşıma sunulan içerikler dahilinde telif hakkınız bünyesinde bulunan ve paylaşılmasını istemediğiniz bir içerik yer alırsa bunu iletişim bölümünden veya info@kfturkiye.com adresinden bize bildirmeniz doğrultusunda telifli içerik kullanımdan kaldırılacaktır.  

Siteyi kullanan tüm şahıslar, bu şartları okumuş ve koşulsuz kabul etmiş sayılır.  

© 2020 – 2021 Korumalı Futbol Türkiye | Tüm Hakları Saklıdır