Le'Veon Bell, Jamal Adams'ın Takımda Kalmasını istiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Keith Allison from Hanover, MD, USA / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)

New York Jets’in Running Back oyuncusu Le’Veon Bell, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile takımdan ayrılmayı talep eden Jamal Adams’ın takımda kalmasını istediğini ve desteklediğini dile getirdi. 

“Onun New York Jets’le Olmak İstediğini Düşünüyorum”

Le’Veon Bell, bugün yapmış olduğu açıklamada Jamal Adams hakkındaki düşüncelerini şu sözler ile ifade etti. 

“Onun New York Jets ile olmak istediğini düşünüyorum. Ancak ayrıca onun ödeme istediğini de düşünüyorum. Sanırım benim üç yıl önceki durumumla aynı yerde. O genç bir oyuncu ve oyunun zirvesinde, üst düzeyde oynuyor.”  

“Umarım bir işlem görmez, şahsen onun alınıp satılacağını sanmıyorum. New York Jets ile oynayacağını düşünüyorum. Bu sadece benim kişisel düşüncem çünkü onun alınıp satılacağını düşünmüyorum. Dürüst olmak gerekirse neden onu takas edersin? “Ben onu takas etmezdim.” “ 

Le’Veon Bell, yapmış olduğu bu açıklama ile, New York Jets takımının savunma koordinatörü Gregg Williams ve takımın teknik direktörü Adam Gase’in de ortaya koymuş olduğu fikre destek çıkarak Jamal Adams’ın takımda kalmasını isteyenler listesine dahil oldu.  

Le'Veon Bell, Jamal Adams'ın Takımda Kalmasını istiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Marianne O’Leary / CC-BY

Öyle ki geçtiğimiz haftalarda takımın savunma koordinatörü Gregg Williams ve takımın teknik direktörü Adam Gase’de dahil olmak üzere birçok kişi Jamal Adams’ın New York Jets’de kalmasını istediğini dile getirmişti.  

Teknik direktör Adam Gase, oyuncu hakkında düşündüklerini şu sözler ile ifade etmişti; 

“Jamal Adams ile olan ilişkim bu zamana kadar oldukça iyiydi. Bence, biz her zaman iyi anlaştık (saha içinde ve dışında). Onu New York Jets’de görmek istiyorum.”   

Savunma koordinatörü olan Gregg Williams ise geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama ile düşüncelerini şu sözlerle açıklamıştı; 

“Sözleşmesini yerine getirmek zorunda. Her şeyin yolunda gitmesini umuyorum, ona koçluk yapmayı seviyorum ve onun arkasındayım. Onun burada olmaya devam etmek konusunda iyi hissetmesini istiyorum, devam eden ve devam edecek her şey hakkında iyi hissetmesini istiyorum.” 

Takımda olsun veya olmasın her ne kadar kayda değer kişiler tarafından oyuncunun New York Jets’de kalması desteklense de; Jamal Adams için bu durum oldukça meçhul gözüküyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here