Gregg Williams, Jamal Adams Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Phelan M. Ebenhac | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

New York Jets takımının savunma koordinatörü Gregg Williams, bugün yaptığı bir konuşmada Jamal Adams’ın takımdan transfer olma isteği hakkında konuştu.  

NY Daily News’den Manish Mehta aracılığıyla açıklamalar yapan Williams; sözlerine  Jamal Adams’ın sportif özelliklerini değerlendirerek başladı.  

“Bu zamana kadar pek çok iyi oyuncuya koçluk yapma şansım oldu ve bazıları şimdiden Hall of Fame’de yerini aldı, diğerleri de oraya gidecek. Ve Jamal Adams‘ın da; gelecekte hakkında konuşacağımız o adamlardan biri olacağını biliyorum.”  

“O sadece bir safety oyuncu olarak kalmıyor, aynı zamanda bir linebacker gibi oynama yeteneğine sahip. Bir Runner gibi oynama yeteneğine sahip. Kısacası futbol üzerindeki çok boyutlu yetenekleri onu farklı pozisyonlarda oynatmamıza olanak tanıyor.”  

“Birden çok yeteneği var. Hızlı zeki ve çevik, birden fazla şeyle başa çıkabiliyor. Bir oyunun akışı esnasında birçok yönü idare edebiliyor. Ve rekabet etmeyi de seviyor.”  

Jamal Adams, Uzun Bir Süre New York Jets'te Kalabilir
Jamal Adams, New York Jets

Jamal Adams’ın sportif yeteneklerini değerlendiren Gregg Williams, aynı zamanda Adams’ın takımda kalmasını istediğini de dile getirdi.  

“Sözleşmesini yerine getirmek zorunda. Her şeyin yolunda gitmesini umuyorum, ona koçluk yapmayı seviyorum ve onun arkasındayım.” 

“Onun burada olmaya devam etmek konusunda iyi hissetmesini istiyorum, devam eden ve devam edecek her şey hakkında iyi hissetmesini istiyorum. Kapıdan içeri girdiği zaman o da bunu biliyor. Bunu diğer oyuncularla da yaşadım ve şunu belirtmeliyim ki çok duygusal olamazsınız. Bununla başa çıkmalıyım ve ona tekrar koçluk yapma şansını elde etmek için sabırsızlanacağımı biliyorum.”  

Önceki makaleJohn Lynch: 49ers, 2020’de Çok Daha İyi Olabilir
Sonraki makaleNFL: Antrenman Kampları Belirtilen Tarihte Açılacak
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here