Gregg Williams, Jamal Adams Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Phelan M. Ebenhac | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

New York Jets takımının savunma koordinatörü Gregg Williams, bugün yaptığı bir konuşmada Jamal Adams’ın takımdan transfer olma isteği hakkında konuştu.  

NY Daily News’den Manish Mehta aracılığıyla açıklamalar yapan Williams; sözlerine  Jamal Adams’ın sportif özelliklerini değerlendirerek başladı.  

“Bu zamana kadar pek çok iyi oyuncuya koçluk yapma şansım oldu ve bazıları şimdiden Hall of Fame’de yerini aldı, diğerleri de oraya gidecek. Ve Jamal Adams‘ın da; gelecekte hakkında konuşacağımız o adamlardan biri olacağını biliyorum.”  

“O sadece bir safety oyuncu olarak kalmıyor, aynı zamanda bir linebacker gibi oynama yeteneğine sahip. Bir Runner gibi oynama yeteneğine sahip. Kısacası futbol üzerindeki çok boyutlu yetenekleri onu farklı pozisyonlarda oynatmamıza olanak tanıyor.”  

“Birden çok yeteneği var. Hızlı zeki ve çevik, birden fazla şeyle başa çıkabiliyor. Bir oyunun akışı esnasında birçok yönü idare edebiliyor. Ve rekabet etmeyi de seviyor.”  

Jamal Adams, Uzun Bir Süre New York Jets'te Kalabilir
Jamal Adams, New York Jets

Jamal Adams’ın sportif yeteneklerini değerlendiren Gregg Williams, aynı zamanda Adams’ın takımda kalmasını istediğini de dile getirdi.  

“Sözleşmesini yerine getirmek zorunda. Her şeyin yolunda gitmesini umuyorum, ona koçluk yapmayı seviyorum ve onun arkasındayım.” 

“Onun burada olmaya devam etmek konusunda iyi hissetmesini istiyorum, devam eden ve devam edecek her şey hakkında iyi hissetmesini istiyorum. Kapıdan içeri girdiği zaman o da bunu biliyor. Bunu diğer oyuncularla da yaşadım ve şunu belirtmeliyim ki çok duygusal olamazsınız. Bununla başa çıkmalıyım ve ona tekrar koçluk yapma şansını elde etmek için sabırsızlanacağımı biliyorum.”  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here