Jamal Adams 'ın yeni Evi Dallas Cowboys Mu Oluyor? | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Phelan M. Ebenhac | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Jamal Adams, geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklama ile başka bir takımla yola devam etmek istediğini belirtmişti.  

Oysa ki 27 Nisan 2020 tarihinde oyuncunun beşinci yıl seçeneği kabul edilmiş ve New York Jets, Jamal Adams’ı takımda uzun bir süre görmek istediğini açık ve net bir şekilde belirtmişti. 

Jamal Adams, Uzun Bir Süre New York Jets'te Kalabilir
Jamal Adams, New York Jets

Adams resmi olarak transfer olma isteğini dile getirmeden önce de oyuncunun transfer olacağı iddiaları yoğunlaşmaya başlamış hatta; New York Jets’in linebacker oyuncusu C.J Mosley, Jamal Adams’ın transfer iddialarına karşı sert bir dille yanıt vermiş ve bu transfer iddiasını “çılgınca” olarak nitelendirmişti.  

“Ben bu konuda çok endişelenmedim, bu çılgınca bir hareket olurdu. Sadece üç sezondur bizimle olan ve kendisini kanıtlayan bu savunma oyuncusunu transfer etmek çok çılgınca bir hareket gibi geliyor.” Sözlerini kullanmıştı. 

Geçtiğimiz hafta New York Daily News’tan Manish Meta aracılığıyla duyurulan ve Jamal Adams’ın transfer isteğini dile getirdiği haber herkesi şoka uğrattı.  

Bugün ise Jamal AdamsThe Salon Proffesional Academy önünde Mercedes marka aracıyla görüntülendi. 

The Salon Professional Academy Önünde Görüntülenen Jamal Adams

İnternete düşen video herkesi şoka uğratırken aynı zamanda Adams, videoda dile getirdiği kelimelerle beraber Dallas Cowboys’ta olabileceğini resmi olarak doğruladı.

Adams; Videoyu çeken kişi tarafından kendisine yöneltilen “Dallas’a mı geliyorsun?” sorusuna “Deniyorum dostum!” şeklinde cevap verdi.  

Video kısa sürede internette hızla yayılırken Jamal Adams’ın yeni evinin Dallas Cowboys  olabileceği olasılığı da hızla artmaya başladı. 

Ne dersiniz, mavi beyaz forma içerisinde bir Adams fırtınası mı yaklaşıyor?  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here