Jamal Adams Transfer Olmak İstiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Phelan M. Ebenhac | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

New York Jets’in 2x Pro Bowl Safety oyuncusu Jamal Adams, yapmış olduğu resmi bir açıklamayla transfer olmak istediğini belirtti. 

New York Jets, geçtiğimiz geçtiğimiz ay yapmış olduğu bir açıklama ile beraber  Jamal Adams’ı uzun bir süre boyunca transfer etme düşüncelerinin olmadığını dile getirmişti.  

27 Nisan 2020 tarihinde oyuncunun beşinci yıl seçeneğini kabul eden New York Jets, Jamal Adams’ı takımda uzun bir süre görmek istediğini açık ve net bir şekilde belirtti.  

Jamal Adams, Uzun Bir Süre New York Jets'te Kalabilir
Jamal Adams, New York Jets

C.J Mosley, Jamal Adams Transferi Hakkında; “Bu Çılgınca Bir Hareket”

Hatta Jamal Adams’ın takım arkadaşı ve takımın Linebacker oyuncusu C.J Mosley; Jamal Adams hakkında mayıs ayının başlarından itibaren ortaya çıkan transfer iddiaları hakkında; 

“Her şeyden önce, o takımdaki liderlerden biri. Bu onu transfer etmemeleri için ilk ve en önemli neden, bazen yorgun olursunuz veya kendinizi iyi hissetmezsiniz ancak, o sahaya adım atar atmaz onun sesi sizi motive eder. Her şeyi unutursunuz.” 

“Ben bu konuda çok endişelenmedim, bu çılgınca bir hareket olurdu. Sadece üç sezondur bizimle olan ve kendisini kanıtlayan bu savunma oyuncusunu transfer etmek çok çılgınca bir hareket gibi geliyor.” Sözlerini kullanmıştı. 

Ancak Jamal Adams, yapmış olduğu son dakika açıklaması ile herkesi şaşırttı.  

New York Daily News’tan Manish Meta aracılığıyla yayınlanan haberler beraber Jamal, resmi olarak transfer arayışında bulunmak üzere izin istediğini belirtti.  

New York Jets tarafından ise hala bu öneri hakkında kesin bir karar açıklanmamakla beraber konu üzerine bir açıklama da yapılmadı.  

Önceki makaleDr. Allen Sills, NFL 2020 Sezonu Prokolleri Hakkında Konuştu
Sonraki makaleJosh Gordon, NFL’e Geri Dönmek İstiyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here