Adam Gase: Jamal Adams’ı, Jets’de İstiyorum

New York Jets’in teknik direktörü Adam Gase, bugün yaptığı bir açıklamada Jamal Adams’ın transfer olma isteğini değerlendirdi. 

Jamal Adams’ın transfer olma isteğine olumlu bir gözle bakmayan Adam Gase, NFL Network’ten Kim Jones aracılığıyla yaptığı açıklamada; Jamal Adams’ın New York Jets’te kalmasını istediğini de belirtti.  

“Jamal ile kurulacak iletişimdeki her şey onun ve bizim aramızda kalacak. Biz bu şirkette bu şekilde çalışıyor ve soyunma odamızı sıkı tutuyoruz.”  

Jamal Adams ile olan ilişkim bu zamana kadar oldukça iyiydi. Bence, biz her zaman iyi anlaştık (saha içinde ve dışında). Onu New York Jets’de görmek istiyorum.”  

Jamal Adams Hakkında Daha Fazlası:  

Gregg Williams: “Jamal Adams’ın Arkasındayım” 

Gregg Williams, Jamal Adams Hakkında Konuştu | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Phelan M. Ebenhac | AP- Associated Press This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Geçtiğimiz günlerde takımın savunma koordinatörü Gregg Williams’ta Jamal Adams hakkında konuşmuştu.  

New York Jets’in savunma koordinatörü Gregg Williams: “Jamal Adams’ın Arkasındayım.” sözlerini dile getirdi.  

“Bu zamana kadar pek çok iyi oyuncuya koçluk yapma şansım oldu ve bazıları şimdiden Hall of Fame’de yerini aldı, diğerleri de oraya gidecek. Ve Jamal Adams‘ın da; gelecekte hakkında konuşacağımız o adamlardan biri olacağını biliyorum.”   

“O sadece bir safety oyuncu olarak kalmıyor, aynı zamanda bir linebacker gibi oynama yeteneğine sahip. Bir Runner gibi oynama yeteneğine sahip. Kısacası futbol üzerindeki çok boyutlu yetenekleri onu farklı pozisyonlarda oynatmamıza olanak tanıyor.”   

“Birden çok yeteneği var. Hızlı zeki ve çevik, birden fazla şeyle başa çıkabiliyor. Bir oyunun akışı esnasında birçok yönü idare edebiliyor. Ve rekabet etmeyi de seviyor.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir