Chiefs, Super Bowl LIV Yüzüklerini Aldı! | Korumalı Futbol Türkiye
Kansas City Chiefs - Super Bowl LIV Ring

İçerisinden geçtiğimiz bu kötü ve bir o kadar da zorlu bir dönemde, Chiefs  cephesinden oldukça güzel bir haber geldi. Super Bowl LIV şampiyonu olan Kansas City Cihefs, Super Bowl LIV yüzüklerine kavuştu!  

Kansas City Chiefs, geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden yapmış olduğu bir açıklama ile, Super Bowl LIV yüzüklerinin, olması gerektiği gibi takım tarafından takımın kalesi Arrowhead Stadyumu’nda oldukça güzel bir tören ile teslim alındığını duyurdu. 

Ulusal / Uluslararası covid-19 protokollerine uygun olarak alınan önlemler doğrultusunda takımın tüm kadrosu için gerçekleştirilen yüzük teslim töreninde oyuncuların mutlulukları adeta yüzlerinden okundu. 

Super Bowl LIV şampiyonu ve tüm sezonun emektarı olan takıma yüzükler teslim edilirken beklenmeyen bir olay yaşandı.  

Takımın Wide Receiver oyuncusu Mecole Hardman; bir yandan elinde telefonuyla muhtemel olarak sosyal medya üzerinden paylaşım yapmak ve bir yandan da kendi yüzüğünün kutusunu açmak için uğraşırken yanlışlıkla yüzüğünü yere düşürdü ve bu eğlenceli olay kameralara şu şekilde yansıdı; 
 

 Takımın hemen hemen tüm oyuncuları Twitter üzerinden mutluluklarını paylaşırken Kansas City Chiefs’in resmi Twitter hesabından takımın baş koçu Andy Reidin yüzükle olan bir fotoğrafını “Bunu hak ettin koç” yazıları altında paylaştı.  

Aynı zamanda takımın resmi Twitter hesabından; Super Bowl LIV yüzüklerinin yapım aşamasını ele alan ve bu yapım aşamasının sır perdesini futbol hayranları için aralayan totalde 45 saniyelik bir paylaşım gerçekleştirildi.  

Önceki makaleLeonard Fournette Artık Serbest Bir Oyuncu
Sonraki makaleLions, Taylor Decker ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here