Chiefs, Super Bowl LIV Yüzüklerini Aldı!

İçerisinden geçtiğimiz bu kötü ve bir o kadar da zorlu bir dönemde, Chiefs  cephesinden oldukça güzel bir haber geldi. Super Bowl LIV şampiyonu olan Kansas City Cihefs, Super Bowl LIV yüzüklerine kavuştu!  

Kansas City Chiefs, geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden yapmış olduğu bir açıklama ile, Super Bowl LIV yüzüklerinin, olması gerektiği gibi takım tarafından takımın kalesi Arrowhead Stadyumu’nda oldukça güzel bir tören ile teslim alındığını duyurdu. 

Ulusal / Uluslararası covid-19 protokollerine uygun olarak alınan önlemler doğrultusunda takımın tüm kadrosu için gerçekleştirilen yüzük teslim töreninde oyuncuların mutlulukları adeta yüzlerinden okundu. 

Super Bowl LIV şampiyonu ve tüm sezonun emektarı olan takıma yüzükler teslim edilirken beklenmeyen bir olay yaşandı.  

Takımın Wide Receiver oyuncusu Mecole Hardman; bir yandan elinde telefonuyla muhtemel olarak sosyal medya üzerinden paylaşım yapmak ve bir yandan da kendi yüzüğünün kutusunu açmak için uğraşırken yanlışlıkla yüzüğünü yere düşürdü ve bu eğlenceli olay kameralara şu şekilde yansıdı; 
 

 Takımın hemen hemen tüm oyuncuları Twitter üzerinden mutluluklarını paylaşırken Kansas City Chiefs’in resmi Twitter hesabından takımın baş koçu Andy Reidin yüzükle olan bir fotoğrafını “Bunu hak ettin koç” yazıları altında paylaştı.  

Aynı zamanda takımın resmi Twitter hesabından; Super Bowl LIV yüzüklerinin yapım aşamasını ele alan ve bu yapım aşamasının sır perdesini futbol hayranları için aralayan totalde 45 saniyelik bir paylaşım gerçekleştirildi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir