Kansas City Chiefs - Yeni Sezon Politikaları | Korumalı Futbol Türkiye
Arrowhead Stadium (October 27, 2019 - 1) Photo by Kj1595 / CC-BY-SA 4.0

Kansas City Chiefs, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; başta Arrowhead Stadyumu’nda uygulanacak olan yeni sezon politikalarının yeniden düzenlenmiş içeriğini kamuoyuna aktardı.  

Chiefs, yapmış olduğu açıklamada; Amerikan Kızılderili Kültürlerinin farkındalığını arttırmaya ve “Kansas City bölgesi ile tarihi bir bağlantısı olan kabilelerin geleneklerini” kutlamaya yönelik yeni politikaları başlattıklarını duyurdu.  

Yapılan açıklamayla birlikte, taraftarların Arrowhead Stadyumu’nda; “Amerikan Kızılderili kültürlerine ve geleneklerine ters düşecek olan yüz boyası ve başlıkların yasaklandığı” dile getirildi.  

Düzenlenen yeni politikayla birlikte; “taraftarlardan Amerikan Kızılderili temalı olan herhangi bir yüz boyasının, stadyumun dışındaki güvenlik taramasından geçmeden önce kaldırmaları isteneceği” bildirildi.  

Aynı zamanda yapılan açıklamada, ünlü Arrowhead Chop (Tomahawk Chop) için kapsamlı bir inceleme süreci içine girildiğini belirten Kansas City Chiefs yönetimi; politikalarda yaptıkları düzenlemeler için şu cümleleri ifade ederek açıklamalarını sonlandırdı.

“Kızılderili liderlerle yaptığımız tüm bu anlamlı sohbetler için minnettarız. Bu önemli konulardaki diyaloğu sürdürmemiz oldukça önemli, gelecekte de birlikte çalışmaya devam etmeyi umuyoruz. 

Kansas City Chiefs ile ilgili Daha Fazla Haber  

Travis Kelce, Chiefs ile Uzatma Anlaşması İmzaladı 

Chiefs, Travis Kelce ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo by Kj1595 / CC-BY-SA 4.0

Travis Kelce, Kansas City macerasına kaldığı yerden devam ediyor!   

Chiefs, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; takımın 7 sezonluk Tight End oyuncusu Travis Kelce ile 57 milyon dolar değerinde olan  4 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.   

Önceki makaleRon Rivera ‘ya Kanser Teşhisi Kondu
Sonraki makaleKevin Johnson Taburcu Oldu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here