NFL Gündem 19 Mart 2021

NFL Günde 19 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 19 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 19 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Chicago Bears, Kyle Fuller’la Yollarını Ayırdı

Chicago Bears, 23 Ağustos 2020 tarihinde “kötüye yönelik madde kullanımı politikasının ihlali” sebebiyle 2 maç ceza alarak bir yaptırım süresi geçirmiş olan Cornerback oyuncusu Kyle Fuller‘ı serbest bıraktı.

2x Pro Bowler & 2018 First-team All-Pro Cornerback oyuncusu Fuller’ın bırakılmasıyla birlikte Chicago Bears, temelde 11 milyon dolarlık bir bütçe tasarrufu sağlayacak.

Minnsota Vikings’in Serbest Bıraktığı Riley Reiff, Cincinnati Bengals’e Katıldı

10 Mart 2021 tarihinde Minnesota Vikings tarafından serbest bırakılmış olan 32 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Riley Reiff, Cincinnati Bengals ile anlaşma imzalıyor.

Deshaun Watson 7 Davayla Karşı Karşıya

17 Mart 2021 tarihinde, daha önce yapmış olduğu bir davranış gerekçesiyle gündeme konu olan Deshaun Watson, 4’ü yeni olmak üzere 7 davayla karşı karşıya.

Justin Simmons Adına Forma Giymeye Devam Edecek

Denver Broncos, 27 yaşındaki Free Safety oyuncusu Justin Simmons‘la tekrar anlaşma imzalayarak Simmons‘ı “NFL’deki en çok ödeme alan Safety oyuncusu” sıfatına kavuşturdu.

Pro Bowler & 2019 Second-team All-Pro Free Safety oyuncusu Simmons, 35 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 61 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 4 sezon daha Denver Broncos adına forma giymeye devam edecek.

Riley Reiff’ı Kadrosuna Katan Cincinnati Bengals, Geno Atkins’i Serbest Bıraktı

Offensive Tackle oyuncusu Riley Reiff‘ı kadrosuna katmış olan Cincinnati Bengals32 yaşındaki 8x Pro Bowler & 4x All-Pro (3-1 / 1-2) Defensive Tackle oyuncusu Geno Atkins’i serbest bıraktı.

Allen Robinson, Chicago Bears’ı Eli Boş Çevirmedi

Chicago Bears‘ın 9 Mart 2021 tarihinde Franchise Tag uygulamış olduğu Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Allen Robinson, takımın kendisine sunduğu franchise tag‘i kabul etti

Pittsburgh Steelers, JuJu Smith-Schuster’ı Bırakmadı

4 Mart 2021 tarihinde Ben Roethlisberger‘la tekrar anlaşma imzalamış olan Pittsburgh Steelers, güçlü kadrosundan kimseyi geride bırakmayarak 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu JuJu Smith-Schuster’la da tekrar anlaşma imzaladı.

Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Smith-Schuster, imzalanan 8 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Pittsburgh Steelers adına forma giyecek.

David Andrews, New England Patriots ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

New England Patriots, 2015’ten bu yana kadroda forma giymekte olan Center oyuncusu David Andrews‘la tekrar anlaşmaya hazırlanıyor.

Profesyonel futbol kariyeri boyunca 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan David Andrews, imzalanacak olan anlaşma çerçevesinde 4 sezon daha New England Patriots adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir