Kyle Fuller 2 Maç Ceza Aldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By M I K E M O R R I S /CC-BY-SA

Jacksonville Jaguars’ın Defensive End oyuncusu Josh Mauro’dan sonra bir uzaklaştırma haberi de Seattle Seahawks’ın Offensive Guard oyuncusu olan Kyle Fuller için geldi. 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile Seattle Seahawks’ın  offensive guard oyuncusu Kyle Fuller’ın; kötüye yönelik madde kullanımı politikasını ihlal etmesi sebebiyle 2 maç ceza aldığını duyurdu. 

Yapılan açıklamayla birlikte OG oyuncusu Kyle Fuller’ın; Seattle Seahawks antrenmanlarına katılımında bir eksiklik olmayacağı, ancak aktif futbol kariyerine yeni sezonun 3. hafta maçları öncesinde dönebileceği ifade edildi.  

Kyle Fuller – Kariyer ve İstatistikler 

Greg Olsen: "Hala Kanıtlayacak Şeylerim Var" | Korumalı Futbol Türkiye

2017 NFL Draft’ın 7. round ve 243. Sırasından Houston Texans tarafından seçilmiş olan OG oyuncusu Fuller, Draft dönemi sonrasında Houston Texans ile, detayları kamuoyuna ve basına sızdırılmayan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Houston Texans’taki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyerinden sonra takım tarafından feragat edilen ve feragat edildikten hemen sonraki gün Houston Texans ile antrenman takımı için anlaşma imzalayan Fuller; daha sonra da Washington Football Team ve Miami Dolphins takımlarının kadrolarında yer aldı. 

Fuller, 3 farklı takımın kadrosunda geçirdiği toplamdaki 2 sezonluk aktif profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Fumbles Recovered  
  • 1 Approximate Value 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 11 maçta yer aldı. 

2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 11 maçta yer almış olan oyuncu; bu 11 maçın 2’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleDetroit Lions ‘da Taraftarlara Kapılarını Kapattı
Sonraki makaleEarl Thomas Serbest Bırakıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here