Vikings Riley Reiff ‘e $1 Milyon Bonus Veriyor

Minnesota Vikings LT Riley Reiff’e 1 Milyon Dolar Bonus Verdi

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Minnesota Vikings; Reserve/Covid-19 listesinde olması sebebiyle sezonun final maçını kaçırmış olan Left Tackle oyuncusu Riley Reiff ‘e 1 milyon dolar bonus vermek üzere; oyuncunun kontratını tekrardan düzenledi.

Riley Reiff – Kariyer ve İstatistikler

2012 NFL Draft‘ının 1. round ve 23. sırasından Detroit Lions tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Reiff; Draft döneminden sonra Detroit Lions ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 takım -Minnesota Vikings, Detroit Lions- adına forma giymiş olan Offensive Tackle oyuncusu Reiff, 9 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 4 Fumbles Recovered
  • 1 Kickoff Returned
  • 10 Yardage for Kickoffs Returned
  • Longest Kickoff Return (10)

İstatistiklerini elde etti ve ayrıca 135 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu Riley Reiff: 2 takımın kadrosunda yer alarak geçirdiği 9 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 135 maçın 127’sinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Minnesota Vikings’te Daha Önce

Klint Kubiak Offensive Coordinator Pozisyonuna Terfi Ettirildi

Minnesota Vikings, Gary Kubiak‘ın emekliye ayrılmasının ardından -oğlu- Klint Kubiak‘ı Offensive Coordinator pozisyonunda görev alması adına terfi ettirdi.

Takımın Receiver’i Justin Jefferson ise yeni OC hakkında şu sözleri ifade etti;

“Bence Klint gelecek, aynısını ve hatta daha iyisini yapacak.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir