Kevin Johnson Hastaneye Kaldırıldı

Kevin Johnson ‘ın, Cleveland Browns’taki ilk deneyimleri korkutucu oldu.  

Cleveland Browns, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın cornerback oyuncusu olan Kevin Johnson’ın, antrenman esnasında bir takım arkadaşının altında kaldığını ve bu nedenle hastaneye kaldırıldığını duyurdu.  

Yapılan açıklamanın devamında, üniversite hastanesine nakledilen oyuncunun karaciğerinde yırtık ortaya çıktığının ve durumunun iyi olduğunun ifade edilmesinin yanı sıra, 24 saat boyunca müsaade altında kalacağına karar verildiği de kamuoyuna aktarıldı.  

Yapılan açıklamayla birlikte NFL Network tarafından yapılan raporlamalarda ise oyuncunun geri dönüş tarihi üzerine kesin bir tarih verilmedi. 

Kevin Johnson – Kariyer ve İstatistikler 

 2015 NFL Draft’ın 1. round ve 16. sırasından Houston Texans tarafından seçilmiş olan cornerback oyuncusu Johnson; 8 Mayıs 2015 tarihinde Houston Texans ile 4 yıl süreli, %100 garantili, 10,04 milyon dolar değerinde ve +5,05 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Houston Texans’taki 4 sezonluk kariyerinden sonra Buffalo Bills kadrosunda yer almaya başlayan Johson, burada 1 sezon geçirdikten sonra Cleveland Browns ile anlaşma imzalayarak bir Browns oyuncusu oldu.  

Johnson, 3 farklı takımın kadrosunda geçirdiği 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca; 

  • 1 Def. Interceptions 
  • 22 Def. Int. Yards 
  • 1 Fumbles Recovered 
  • 53 Yards Recovered Fumbles Were Returned 
  • 131 Solo Tackles 
  • 33 Assist Tackles 
  • 9 Solo Tackles (Playoffs) 
  • 3 Assist Tackles (Playoffs)  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 51 maçta yer aldı. 

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 51 maçta yer almış olan oyuncu; bu 51 maçın 19’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir