Sean McDermott, 2025'e kadar Bills'te Görev Alacak | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Buffalo Bills’in baş koçu Sean McDermott, 2025 yılına kadar Buffalo Bills’te  görev yapmaya devam edecek.  

Buffalo Bills, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 3 sezondur baş koçu rolünü üstlenen Sean McDermott ile uzatma anlaşması imzaladıklarını açıkladı. 

NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından anlaşma ile ilgili yapılan raporlamalar dahilinde Buffalo Bills ile Sean McDermott arasında imzalanan uzatma anlaşmasının; 6 yıllık bir süreç barındırdığını ve McDermott’un 2025 yılına kadar Buffalo Bils’te görev alacağı açıklığa kavuştu.  

Buffalo Bills’in sahibi Kim Pegula, takımın baş koçu McDermott ile yaptıkları uzatma anlaşması hakkındaki duygu ve düşüncelerini şu sözler ile ifade etti.  

“Sean’ın saha içindeki ve dışındaki liderliği, sahipler olarak takdir ettiğimiz gerçek ve şeffaf niteliklerinden başka bir şey değildi. Bizim için, oyuncularımız ve organizasyonumuzdaki diğer tüm insanlar için aynı harika insan. İlk röportajında ne kadar etkilendiğimizi asla unutmayacağız. Sean’ın ayrıntılara olan ilgisi daha o zamanlardan belliydi ve süreç odaklı yaklaşımı ile birlikte buraya büyük bir istikrar getirdi. Sözleşmesini uzatmaktan ve onu yıllar boyunca Western New York’ta tutmaktan mutluluk duyuyoruz.”  

Sean McDermott – Kariyer 

Sean McDermott, 2025'e kadar Bills'te Görev Alacak | Korumalı Futbol Türkiye

Koçluk kariyerine 1998’de, William & Mary Tribe takımında Graduate Assistant  olarak başlayan McDermott, bugüne kadar;  

  • Philadlephia Eagles (2001) Baş Koç Asistanlığı 
  • Philadelpiha Eagles (2002-2003) Defans koçu asistanlığı ve kalite kontrol 
  • Philadelphia Eagles (2004-2006) Defensive Back koçu asistanlığı 
  • Philadelphia Eagles (2007) ikinci koçluk 
  • Philadelphia Eagles (2008) Linebacker koçu  
  • Philadelphia Eagles (2009-2010) Defans koordinatörü & ikinci koç  
  • Carolina Panthers (2011-2016) Defsan koordinatörü  
  • Buffalo Bills (2017- hala devam etmekte) Baş Koç  

Birçok takımda oldukça farklı görevleri üstlendi ve çalışmalarını başarıyla sonuçlandırdı.  

Önceki makaleDoug Pederson Tekrardan Sahada
Sonraki makaleJohn Ross Antrenman Kampından Ayrıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here