Cody Latimer Tutuklandı

Douglas County Şerif Departmanı‘nın yaptığı bir açıklamaya göre Cody Latimer tutuklandı!

Washingon Redskins‘in WR oyuncusu Cody Latimer, bu sabah Colorado‘nun Douglas şehrinde beş ayrı suçlamadan dolayı tutuklandı.

Yapılan açıklamalara göre güvenlik güçleri; Douglas County’da bulunan Zenith Meridian Apartmanları‘ndaki bir apartman dairesinde ateş edildiğine dair 12:11’deki bir çağrı üzerine olay yerine intikal etti.

Polislerin, olay dahilinde Cody Latimer ve 3 kişiyi daha gözaltına aldığı bildirildi.

Oyuncu; ikinci derecede saldırı, tehditkarlık, ateşli silahın yasadışı olarak kullanımı, silahın yasak kullanımı, pervasız tehlike suçlarından suçlandı.

Washington Redskins, yaptığı açıklamada;
“Durumun farkındayız ve NFL‘i bu durumdan haberder ettik. Olay hakkında daha fazla bilgi toplamaya deam edeceğiz ve daha fazla yorum yapmayacağız.” İfadelerini kullandı.

27 yaşındaki oyuncu, 2014 NFL Draft‘ın ikinci turunda Denver Broncos tarafından seçilmişti. 2017‘de New York Giants‘a katılan ve bu yıl 7 Nisan tarihinde Washingon Redskins ile anlaşma yapan oyuncu, geçmiş kariyerinde nitelikli başarılara imza atmıştı.

Oyuncu, 25.000$ değerindeki kefaleti ödendikten sonra serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz günlerde Quinton Dunbar ve Deandre Baker için de polis tarafından arama emri çıkartılmasıyla beraber, bugün gerçekleşen bu olay da yoğun ilgi toplayarak akıllarda farklı sorulara sebebiyet verdi.

Bir hafta içerisinde üst üste gerçekleşen bu iki olaydan sonra nasıl gelişmeler olacak bekleyip göreceğiz. Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir