Trent Williams, 49ers İle Olan Anlaşmasını Yeniden Yapılandırdı

Trent Williams, San Fransisco 49ers ile yeni bir anlaşma imzaladı.  

NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından yapılan bir habere göre Trent Williams, San Fransisco 49ers ile olan anlaşmasını yeniden yapılandırdı.  

https://www.instagram.com/p/CBpPeZDF5kT/?utm_source=ig_embed

Washington Redskins tarafından 25 Nisan tarihinde San Fransisco 49ers’a transfer olan oyuncunun Washington Redskins’ten ayrılışı takım içerisinde oldukça büyük karmaşıklıklara sebebiyet vermişti.  

Öyle ki Williams bir yandan bir tür kanser olan DFSP (dermatofibrosarkom protuberans) tedavisi için uğraşırken diğer yandan ise transfer olmanın şoku içerisinde kalmıştı.  

 Tren Williams’ın yakın arkadaşı olan Adrian Peterson, Tren Williams’ın transfer edilmesi hakkında oldukça huzursuz olduğunu ve bunun yanlış olduğunu dile getirmişti. 

Trent Williams, 49ers'a Transferi Hakkında Açıklama Yaptı

Peterson: “Trent Williams Oyundaki En İyi Offensive Lineman“ 

“Yapılan transferi gerçekten beğenmedim. Trent Williams’ın oyundaki en iyi offensive lineman olduğunu hissediyorum, onun neler yapabildiğini görebiliyorum. Lisedeyken de onunla beraberdim. Onun mutlu olması benim için oldukça önemli. “ 

Trent Williams ise geçtiğimiz ayın sonunda RapSheet ve Frineds Podcast’ine konuk olarak San Fransisco 49ers’a transfer edilmesi hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

WilliamsSan Fransisco 49ers’a transfer edilmesi hakkında yaptığı konuşmada;  

“Ben sadece devam etmek istiyorum. Ayrıca o takım tesisinde olan takım arkadaşlarımın yanında olmak, birlikte savaştığınız o adamların etrafında olmakla ilgili her şeyi biliyorum. Sadece sahaya geri dönmek istiyorum. Beni tanıyanlar ne kadar rekabetçi bir insan olduğumu biliyorlar.” Sözlerini kullanmıştı.  

Williams, San Fransisco 49ers ile yeniden yapılandırılan bu anlaşmaya imzasını atmasıyla beraber; takımda olan varlığına da sağlam bir çivi çakmış oldu.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir