Trent Williams, 49ers’a Transferi Hakkında Açıklama Yaptı

Trent Williams, bugün konuk olduğu RapSheet ve Friends Podcast‘inde, San Fransico 49ers transferi hakkında bazı iddialar ortaya koydu.

Geçtiğimiz yıl saç derisinden kanserli bir büyümeyi aldırmak için ameliyata giren ve daha sonra yanlış teşhis konulduğunu idda ederek aylarca Redskins’e rapor vermeyi reddeden Trent Williams oldukça kötü bir sezon geçirmişti.

Bu senenin Nisan ayında Washington Redskins’den San Fransisco 49ers‘a transfer edilen oyuncu, bugün katıldığı RapSheet ve Friends Podcast‘inin salı günü yayımlanacak olan bir bölümünde bazı iddialarda bulundu.

Williams, 2019’da ki Pro Bowl mücadelesinde oynamak istediğini ancak bunun maalesef gerçekleşmediğini iddia etti.

Ayrıca Williams;

“Ben devam eden ve o takım tesisinde oln takım arkadaşlarımın yanında olmak, birlikte savaştığınız o adamların etrafında olmakla ilgili her şeyi biliyorum. Sadece sahaya geri dönmek istiyorum. Beni tanıyanlar ne kadar rekabetçi bir insan olduğumu biliyorlar.

NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından yapılan bir haberde ise oyuncunun geçtiğimiz Kasım ayında beklenmedik bir şekilde ve resmi olmadan yedek/ futbol dışı yaralanma listesine girdiğini belirtildi.

Williams bu konu hakkında ise;
“Yeni kaskımın gelmesini bekliyordum, bu yüzden o listedeydim.” Sözlerini kullandı.

Trent Williams, 49ers'a Transferi  Hakkında Açıklama Yaptı
Trent Williams

Geçtiğimiz hafta ise Trent Williams‘ın yakın arkadaşı olan Adrian Peterson, Williams’ın transferinden memnun olmadığını dile getirmişti;

“Yapılan transferi gerçekten beğenmedim. Trent Williams’ın oyundaki en iyi offensive lineman olduğunu hissediyorum, onun neler yapabildiğini görebiliyorum. Lisedeyken de onunla beraberdim. Onun mutlu olması benim için oldukça önemli.

Artık kariyerine San Fransisco 49ers‘da devam edecek olan Trent Williams hakkında Washington Redskins‘den bir açıklama gelmedi.

Washington Redskins ile hala bir senelik sözleşmesi kalan Trent Williams‘ın anlaşmasının, San Fransisco 49ers tarafından yeniden yapılandırılacağı bildirildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir