Tennessee Titans 'da Covid-19 Vakası Bitmiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Tennessee Titans cephesinden gelen covid-19 vakalarının ardı arkası kesilmiyor. 

27 Eylül’de yaptıkları Minnesota Vikings karşılaşması sonucunda covid-19 ile gündeme gelen ve önce 4 oyuncusu ile 5 çalışanının covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan, daha sonra 2 oyuncusunun daha covid-19 testinin pozitif olduğunu açıklayan Tennessee Titans; bugün yapmış olduğu yeni açıklamada ise 1 oyuncusunun ve 2 personelinin daha covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda Tennessee Titans bünyesinde toplamda 16 adet covid-19 vakasının olduğu doğrulandı. (8 oyuncu / 8 personel)  

Konuyla ilgili Haber 

2 Tennessee Titans Oyuncusu Daha Covid-19’a Yakalandı

2 Tennessee Titans Oyuncusu Daha Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Tennessee Titans’tan bir kötü haber daha geldi.   

Geçtiğimiz günlerde yapmış oldukları bir açıklama ile 4 oyuncunun ve 5 takım personelinin covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklayan Titans, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış oldukları bir diğer açıklama ile birlikte 2 oyuncusunun daha covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.   

NFL Chief Medical Officer Dr. Allen Sills, Tennessee Titans’ın takım tesisinin yeniden açılmasına ilişkin olarak yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şu sözleri dile getirdi; “Sonuçlara bağlı.”   

Konuyla ilgili farklı cephelerden yapılan açıklamalarda da ortak olarak;  2 yeni covid-19 vakasının Tennessee Titans’ı çıkmaz bir duruma sürüklemediğinin de altı çizildi.   

Ulusal Futbol Ligi tarafından geçtiğimiz saatlerde 32 kulübe yollanan mektupta ise covid-19’a ilişkin olarak şu satırların altı çizildi;   

“Hatırlanması gereken basit bir kural var: temas kurduğunuz her kişide COVID enfeksiyonu varmış gibi davranın ve uygun önlemleri alın.”   

Önceki makaleDeebo Samuel, 4. Haftada Sahaya Dönecek
Sonraki makaleCam Newton Covid-19’a Yakalandı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here