2 Tennessee Titans Oyuncusu Daha Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Tennessee Titans cephesinden bir kötü haber daha geldi.  

Geçtiğimiz günlerde yapmış oldukları bir açıklama ile 4 oyuncunun ve 5 takım personelinin covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklayan Titans, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış oldukları bir diğer açıklama ile birlikte 2 oyuncusunun daha covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.  

NFL Chief Medical Officer Dr. Allen Sills, Tennessee Titans’ın takım tesisinin yeniden açılmasına ilişkin olarak yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şu sözleri dile getirdi; “Sonuçlara bağlı.”  

Konuyla ilgili farklı cephelerden yapılan açıklamalarda da ortak olarak; 2 yeni covid-19 vakasının Tennessee Titans’ı çıkmaz bir duruma sürüklemediğinin de altı çizildi.  

Ulusal Futbol Ligi tarafından geçtiğimiz saatlerde 32 kulübe yollanan mektupta ise covid-19’a ilişkin olarak şu satırların altı çizildi;  

“Hatırlanması gereken basit bir kural var: temas kurduğunuz her kişide COVID enfeksiyonu varmış gibi davranın ve uygun önlemleri alın.”  

Tennessee Titans ile İlgili Daha Fazla Haber 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Minnesota Vikings ve Tennessee Titans maçı için yapılan son covid-19 testi elemelerinde Titans, testi geçemedi.   

Yapılan açıklamalarda;Titans oyuncularından 4’ünün covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken, Minnesota Vikings oyuncularının arasında covid-19 testi pozitif çıkan olmadı.   

Ayrıca Titans kadrosunda 5 personelin de covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken Minnesota Vikings cephesindeki durum gene aynı olarak takımda, Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse olmadı.   

Önceki makaleSam Darnold Sakatlandı
Sonraki makaleSteelers – Titans Maçı 7. Haftada Oynanacak
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here