4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Minnesota Vikings ve Tennessee Titans maçı için yapılan son covid-19 testi elemelerinde Titans, testi geçemedi.  

Yapılan açıklamalarda; Tennessee Titans oyuncularından 4’ünün covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken, Minnesota Vikings oyuncularının arasında covid-19 testi pozitif çıkan olmadı.  

Ayrıca Titans kadrosunda 5 personelin de covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken Minnesota Vikings cephesindeki durum gene aynı olarak takımda, Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse olmadı.  

Tennessee Titans ile ilgili Daha Fazla Haber 

Titans Taraftarlara Kapılarını Açıyor 

Tennessee Titans - Nissan Stadium | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Casey Fleser /CC-BY

Tennessee Titans kapılarını taraftarlara açma kararı aldı.  

18 Ağustos tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile iç saha açılış maçına taraftar kabul etmeyeceğini bildiren takım, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile bu kararını bozdu.  

Takım, yeni yapmış olduğu açıklama ile birlikte Nissan Stadyumu’nda oynanacak olan 3 maç için taraftar kabul edeceklerini duyurdu.  

Tennessee Titans‘ın başkanı ve CEO’su Burke Nihillyaptığı açıklamada bu kararı şu şekilde ifade etti;   

“Hayranları Nissan Stadyumu’na geri getirmekten heyecan duyuyoruz. Ve belediye başkanı Cooper ile Metro Nashville Halk Sağlığı Departmanına bunu mümkün kılan iş birlikleri için yeterince teşekkür edemeyiz. Taraftarlarımızın, oyuncularımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimiz olmaya devam ediyor ve zaman geçtikçe esnek olmamız gerekebileceğini bildiğimiz için kademeli bir kapasite planının doğru karar olduğunu düşündük. Kapılarımıza dönerken herkese güvenli ve rahat bir deneyim yaşatacak olan Safe Stadium planımızdan eminiz.” 

Önceki makaleChase Young, Ravens Maçına Çıkamayabilir
Sonraki makaleNFL Offensive Player of the Week | 3. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here