Saquon Barkley:
Photo By Keith Allison /CC-BY-SA

Saquon Barkley ‘in 2020 sezonu yorumu; “Yeni ve temiz bir başlangıç”  

New York Giants’ın running back oyuncusu Saquon Barkley, bugün yapmış olduğu bir açıklamada yeni sezon hakkındaki düşüncelerini paylaştı.  

Barkley, yapmış olduğu açıklamada 2020 sezonunun New York Giants için “Yeni ve temiz bir başlangıç” olduğunu ifade etti. 

“Bunun kesinlikle taze ve yeni bir başlangıç olduğunu söyleyebilirim. Daha önce, Sterling Shepard ile tarih hakkında konuştuğunuzu duymuştum. Tarihi anlamak bizden önceki adamları anlamak konusunda harika bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Burada bir gelenek var; Yeni bir planı veya sistemi öğrenmek ve her gün daha iyi olmak için küçük şeylere odaklanmaya çalışmak. Sanırım bu oldukça yeni bir başlangıç ve hücum ve savunma tarafında her gün bir şeyler öğreniyoruz.”  

Saquon Barkley: "Yeni Bir Başlangıç" | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By KA Sports Photos /CC-BY-SA

DJ konusunda ise kesinlikle heyecanlıyız. O çok çalışkan ve çok iyi bir oyuncu. Oldukça yetenekli. İkinci yılımda, ilk yılımdakine göre daha rahattım. Sadece soyunma odasında olup çocuklarla konuşuyordum. İşte burada büyüyeceksiniz ve onun da bu alanda büyüdüğünü görmeye devam edeceksiniz. O yetenekli bir oyuncu ve çalışkan, ayrıca bu yıl ne yapacağını görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor.”  

“Bunun farklı olabileceğini bana söyleyen şey nedir? Evet, bu yepyeni bir yıl ve oldukça yeni bir başlangıç. Birkaç günde gördüğüm kadarıyla, ilerideyiz. Hatalar oluyor mu evet oluyor. Ancak bu olay, herhangi bir sistemi öğrenmenin bir parçası. Koç Judge’tan başlayarak  Jason Garret’a kadar olan oldukça iyi bir koç kadrosuna sahibiz. Odaklanmamızı sağlamak için muazzam bir iş çıkarıyorlar.”  

Önceki makaleDerrius Guice Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleMAC, 2020 Sezonunu İptal Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here