Roundup: Chiefs, Deandre Baker ile Anlaşma İmzalayabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By All-Pro Reels / CC-BY-SA

Deandre Baker Tekrardan Sahalara Mı Dönüyor?  

Geçtiğimiz aylarda Seahawks ‘ın Cornerback oyuncusu Quinton Dunbar ile birlikte yaşadıkları bir olay ile birlikte silahlı soygun suçlamalarıyla karşı karşıya olan ve geçtiğimiz günlerde Broward County Eyalet Savcılığı’nın aldığı bir kararla birlikte hakkındaki tüm suçlardan aklanan Cornerback oyuncusu Deandre Baker için iyi haber geldi.  

NFL Network’ten konuyla ilgili olarak yapılmış olan açıklamalarda; Kansas City Chiefs’in, New York Giants’ın eski Cornerback oyuncusu Deandre Baker ile anlaşma imzalamayı umduğu bildirildi.  

Kansas City Chiefs ile oyuncu arasında kısa süre içerisinde sözleşme yapmak için görüşme sürecine girilmesi bekleniyor.  

Deandre Baker – Kariyer ve İstatistikler   

Deandre Baker - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

2019 NFL Draft’ın 1. round ve 30. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan BakerDraft dönemi sonrasında New York Giants ile; detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.    

Bu zamana kadar New York Giants adına sahaya çıkmış olan Cornerback oyuncusu Baker, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;    

  • 8 Passes Defended   
  • 48 Solo Tackles   
  • 13 Assist Tackels   
  • 2 Tackles for Loss   

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı.   

New York Giant adına Running Back oyuncusu olarak sahaya çıktığı toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 16 maçta yer almış olan Cornerback oyuncusu Baker; bu 16 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Quinton Dunbar’la birlikte yaşadıkları bazı sorunlar nedeniyle “Silahlı Soygun” suçlamalarıyla karşı karşıya olan Cornerback oyuncusu Baker, 8 Eylül 2020 tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakıldı.    

Önceki makaleCleveland Browns Takım Tesisini Tekrar Açtı
Sonraki makaleJimmy Garoppolo, 49ers’ın Starter QB’i Oluyor!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here