Deandre Baker ‘a Yönelik Suçlamalar Düşürüldü

Deandre Baker Adını Temize Çıkardı…Mı? 

Geçtiğimiz aylarda Quinton Dunbar’la birlikte yaşadıkları bir olay nedeniyle silahlı soygun suçlamalarıyla karşı karşıya olan ve bu olay sebebiyle 8 Eylül tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakılan Cornerback oyuncusu Deandre Baker; Broward County Eyalet Savcılığı’nın aldığı bir kararla birlikte, hakkındaki tüm suçlardan aklandı.  

Deandre Baker – Kariyer ve İstatistikler  

Deandre Baker - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

2019 NFL Draft’ın 1. round ve 30. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan BakerDraft dönemi sonrasında New York Giants ile; detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.   

Bu zamana kadar New York Giants adına sahaya çıkmış olan Cornerback oyuncusu Baker, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 8 Passes Defended  
  • 48 Solo Tackles  
  • 13 Assist Tackels  
  • 2 Tackles for Loss  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı.  

New York Giant adına Running Back oyuncusu olarak sahaya çıktığı toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 16 maçta yer almış olan Cornerback oyuncusu Baker; bu 16 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Quinton Dunbar’la birlikte yaşadıkları bazı sorunlar nedeniyle Silahlı Soygun suçlamalarıyla karşı karşıya olan Cornerback oyuncusu Baker, 8 Eylül 2020 tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakıldı.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir