Deandre Baker 'a Yönelik Suçlamalar Düşürüldü | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By All-Pro Reels / CC-BY-SA

Deandre Baker Adını Temize Çıkardı…Mı? 

Geçtiğimiz aylarda Quinton Dunbar’la birlikte yaşadıkları bir olay nedeniyle silahlı soygun suçlamalarıyla karşı karşıya olan ve bu olay sebebiyle 8 Eylül tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakılan Cornerback oyuncusu Deandre Baker; Broward County Eyalet Savcılığı’nın aldığı bir kararla birlikte, hakkındaki tüm suçlardan aklandı.  

Deandre Baker – Kariyer ve İstatistikler  

Deandre Baker - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

2019 NFL Draft’ın 1. round ve 30. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan BakerDraft dönemi sonrasında New York Giants ile; detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.   

Bu zamana kadar New York Giants adına sahaya çıkmış olan Cornerback oyuncusu Baker, toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 8 Passes Defended  
  • 48 Solo Tackles  
  • 13 Assist Tackels  
  • 2 Tackles for Loss  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı.  

New York Giant adına Running Back oyuncusu olarak sahaya çıktığı toplamdaki 1 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere 16 maçta yer almış olan Cornerback oyuncusu Baker; bu 16 maçın 15’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Quinton Dunbar’la birlikte yaşadıkları bazı sorunlar nedeniyle Silahlı Soygun suçlamalarıyla karşı karşıya olan Cornerback oyuncusu Baker, 8 Eylül 2020 tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakıldı.   

Önceki makaleJordan Howard Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleDrew Brees ‘in Sakatlığı Beklenenden Daha Kötü Olabilir
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here