Ron Rivera 'ya Kanser Teşhisi Kondu | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

Washington Footbal Team’in baş koçu Ron Rivera, kansere yakalandı. 

Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın baş koçu olan Rin Rivera’ya skuamöz hücreli kanser teşhisi konulduğunu kamuoyuna duyurdu.  

Takım yönetimi tarafından takımın resmi Twitter hesabı aracılığıyla kamuoyuna duyurulan haberde; Ron Rivera’nın yakalandığı kanserin çok erken bir aşamada olduğu, tedavi edilebilme ihtimalinin yüksek olduğunun ve eğer baş koç  Rivera’nın biraz izin alması gerekirse bir “B Planının” hazır olduğu ifade edildi.  

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından durumla ilgili yapılan raporlamalar doğrultusunda; Ron Rivera’nın, bu sezon antrenörlüğe devam edeceği de aktarıldı 

Ron Rivera: Washington'un yeni ismini alması uzun sürebilir | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Skuamöz Hücreli Karsinom Nedir? 

Skuamöz Hücreli Karsinom, cildin orta ve dış katmanlarını oluşturan  skuamöz hücrelerde gelişen yaygın bir cilt kanseri türüdür. Hayati olarak tehdit edici görülmese de bu kanser türü agresif davranışlar sergileyebilir.  

NFL’de uzun yıllardır çalışmalar sergileyen ve yaptığı işler ile büyük destek toplayan tecrübeli antrenör Ron Rivera’ya sonsuz iyi dileklerimizi yolluyor ve bir an önce iyileşmesi için dua ediyoruz. 

Ron Rivera ile ilgili Daha Fazla Haber 

Washington’un yeni ismini alması uzun sürebilir 

Washington Football Team, Yeni Sezonda Taraftarsız Oynuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By The original uploader was Betp at French Wikipedia / CC-BY

 
Washington Football Team’in yeni baş koçu Ron Rivera, bugün NFL Network’ten Good Morning Football aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada Washington Football’un isim değiştirme süreci hakkındaki düşüncelerini açıkladı.   

Ron Rivera, Washington Football Team’in yeni ismini almasının ve marka haline getirebilmesinin oldukça uzun süre süreceğini düşündüğünü belirtti. 

Önceki makaleKevin Johnson Hastaneye Kaldırıldı
Sonraki makaleKansas City Chiefs – Yeni Sezon Politikaları
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here