Ron Rivera ‘ya Kanser Teşhisi Kondu

Washington Footbal Team’in baş koçu Ron Rivera, kansere yakalandı. 

Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın baş koçu olan Rin Rivera’ya skuamöz hücreli kanser teşhisi konulduğunu kamuoyuna duyurdu.  

Takım yönetimi tarafından takımın resmi Twitter hesabı aracılığıyla kamuoyuna duyurulan haberde; Ron Rivera’nın yakalandığı kanserin çok erken bir aşamada olduğu, tedavi edilebilme ihtimalinin yüksek olduğunun ve eğer baş koç  Rivera’nın biraz izin alması gerekirse bir “B Planının” hazır olduğu ifade edildi.  

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından durumla ilgili yapılan raporlamalar doğrultusunda; Ron Rivera’nın, bu sezon antrenörlüğe devam edeceği de aktarıldı 

Ron Rivera: Washington'un yeni ismini alması uzun sürebilir | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Skuamöz Hücreli Karsinom Nedir? 

Skuamöz Hücreli Karsinom, cildin orta ve dış katmanlarını oluşturan  skuamöz hücrelerde gelişen yaygın bir cilt kanseri türüdür. Hayati olarak tehdit edici görülmese de bu kanser türü agresif davranışlar sergileyebilir.  

NFL’de uzun yıllardır çalışmalar sergileyen ve yaptığı işler ile büyük destek toplayan tecrübeli antrenör Ron Rivera’ya sonsuz iyi dileklerimizi yolluyor ve bir an önce iyileşmesi için dua ediyoruz. 

Ron Rivera ile ilgili Daha Fazla Haber 

Washington’un yeni ismini alması uzun sürebilir 

Washington Football Team, Yeni Sezonda Taraftarsız Oynuyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By The original uploader was Betp at French Wikipedia / CC-BY

 
Washington Football Team’in yeni baş koçu Ron Rivera, bugün NFL Network’ten Good Morning Football aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada Washington Football’un isim değiştirme süreci hakkındaki düşüncelerini açıkladı.   

Ron Rivera, Washington Football Team’in yeni ismini almasının ve marka haline getirebilmesinin oldukça uzun süre süreceğini düşündüğünü belirtti. 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir