Ron Rivera: Washington'un yeni ismini alması uzun sürebilir | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Washington Football Team’in yeni baş koçu Ron Rivera bugün NFL Network’ten  Good Morning  Football aracılığıyla yapmış olduğu bir açıklamada Washington Football’un isim değiştirme süreci hakkındaki düşüncelerini açıkladı.  

Ron Rivera, Washington Football Team’in yeni ismini almasının ve marka haline getirebilmesinin oldukça uzun süre süreceğini düşündüğünü belirtti. 

“Görüşmeler yaptık, bu görüşmelere katıldım. Olanların 16-18 aylık bir süreçle ilgili olduğunun farkına vardık. Bu bir anda gerçekleşemez. Bu yüzden gerçekten ödevimizi yapmalıyız. Ne yaptığımızla yakından ilgili olmalıyız. Çünkü bunu doğru yapmak istiyoruz ve bu konuda ilerliyoruz. Bu yeni adın; bu yeni takma adın (Washington Football Team yerine kullanılacak yeni ismin) 100 yıl dayanabilmesini istiyoruz. Bu yüzden bununla gerçekten meşgul olacağız. Çalışmalarına oldukça özen gösteren bir firmayı tuttular. Çalışmalarında oldukça kapsayıcı olmak istiyorlar ve biz bunu doğru yapacağız.” 

Ron Rivera: Washington'un yeni ismini alması uzun sürebilir | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA

Bununla beraber Rivera, aynı zamanda oyuncuların; yeni formalar hakkındaki tepkilerini de dile getirdi.  

“Oyuncular çok iyi tepki verdiler. Görünüşünün çok temiz olduğunu düşünüyorlar. Geleneksel renkleri koruduk, yine bordo ve altın renginde olacağız. Çünkü bu futbol takımının tarihi oldukça büyük ve bunu kaybetmek istemiyoruz. Renkleri koruyacağız. Ayrıca oyuncularımız kaskların yanında sayı bulundurma fikrini de oldukça sevdiler. İlerledikçe oldukça harika bir şey olacak.”  

Bunun yanı sıra ise takımın baş koçu Ron Rivera ve NFL Network’ten Tom Pelissero  tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda; takımın eski logosunun takımdaki 90 oyuncunun dolabından kaldırıldığı bildirildi.  

Önceki makaleJustin Jefferson, Vikings ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleNFLPA, CBA Değişikliği için Oy Kullanıyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here