NFL, Takımların Koç Kadrosu Hakkında Yeni Açıklama Yaptı | Korumalı Futbol Türkiye

NFL tarafından yapılan yeni açıklamada, takımların koç personellerinin 5 Haziran tarihinden itibaren takım tesislerine dönebileceği belirtildi. 

NFL tarafından 19 Mayıs’ta; 

“Eyalet ve yerel yönetmeliklerin ortaya koyduğu kuralları ve Dr. Sills tarafından Mayıs ayında tüm kulüplere dağıtılan sağlık protokollerinin uygulanması şartıyla” takım tesislerinin yeniden açılabileceği açıklanmıştı. 

Bu gereksinimleri karşılamayan takımların ise en kısa sürede gerekli şartları yerine getirip takım tesislerini açması bildirilmişti.  

NFL Komisyon Üyesi Roger Goodell, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile beraber takım tesislerinde 5 Haziran’dan itibaren takımların koç personellerinin de bulunmasına izin verileceğini belirtti.  

Ayrıca lig tarafından yapılan açıklamada takımların bünyesinde bulunan antrenör personelinin ve oyuncuların; takım tesislerinde bir araya gelmeden önce Covid-19 testinden geçirileceği ve bu faaliyetler doğrultusunda sağlık personeli ile birlikte çalışılacağı da söylendi. 

Roger Goodell, NFL Takım Tesisleri Hakkında Açıklama

Aynı zamanda Roger Goodell, bu açıklamanın tüm takımlara da bildirildiğini söyledi.  

Roger Goodell tarafından yapılan açıklamada;  

  • Takımlar yerel ve eyalet yönetiminden takım tesislerini açmak için izin almışlarsa antrenör personeli takım tesisine geri dönebilir. 
  • Takımların yerel yetkililerden izin alması doğrultusunda takım tesislerindeki çalışan sayısı 100’e çıkarılabilir.  

Maddeleri yer aldı.  

Takım tesisini açmayan takımlar arasında yer alan San Fransisco 49ers ise durumun farkında olduklarını ve gerekli izinlerin alınması için yerel yetkililer ile iletişim halinde olduklarını belirtti.  

5 Haziran tarihinden itibaren takımların koç ve antrenör kadrosu da takım tesislerindeki yerini alacak.  

Önceki makaleDrew Brees, Söylediklerinden Dolayı Özür Diledi
Sonraki makaleChris Ballard: “Burada Oturup Sessiz Kalamam”
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here