NFL Gündem 31 Temmuz 2021

NFL Gündem 31 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 31 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 31 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

2021 Steelers Hall of Honor Class Açıklandı!

Pittsburgh Steelers’tan beklenen haber geldi ve Steelers, 2021 Steelers Hall of Honor Class’ı açıkladı!

  • Offensive Tackle Tunç İlkin
  • Left Tackle Jon Kolb
  • Safety Carnell Lake
  • Wide Receiver Louis Lipps

LB Justin Houston, Baltimore Ravens Kadrosuna Katıldı

Baltimore Ravens, daha önce Indianapolis Colts kadrosunda forma giymiş olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 32 yaşındaki First-team All-Pro (2014) & 4x Pro Bowler Linebacker oyuncusu Justin Donovan Houston ile 4 milyon dolar değerinde olan 1 yıllık bir anlaşma imzaladı.

DB Quenton Meeks Tennessee’ye Veda Ederken TE Luke Stocker Kadroya Katılıyor!

Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan Linebacker oyuncusu Bud Dupree‘yi listeden çıkartarak tekrardan aktif oyuncu kadrosuna eklemiş olan Tennessee Titans; bununla birlikte, 11 Mayıs 2021 tarihinden bu yana kadroda forma giymiş olan & Stanford Cardinal çıkışlı 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu Quenton Meeks‘i feragat etti ve bu çerçevede; daha önce 2017-2018 tarihlerinde kadroda forma giymiş olan & Tennessee Volunteers çıkışlı 33 yaşındaki Tight End oyuncusu Luke Stocker‘la anlaşma şartlarında uzlaşmaya vararak tecrübeli oyuncuyu tekrardan kadrosuna kattı.

QB Brett Hundley, Indianapolis Colts Kadrosuna Katılıyor

Daha önce Arizona Cardinals kadrosunda forma giymiş olan & UCLA Bruins çıkışlı 28 yaşındaki Quarterback oyuncusu Brett Hundley, Indianapolis Colts ile anlaşma imzalayarak Colts kadrosuna katıldı.

WR Jeff Cotton, Jacksonville Jaguars Kadrosuna Katılıyor

Idaho Vandals çıkışlı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jeff Cotton, Jacksonville Jaguars ile anlaşma imzalıyor.

RB Devonta Freeman, New Orleans Saints Kadrosuna Katılıyor

New Orleans Saints, daha önce Buffalo Bills kadrosunda forma giymiş olan & Florida State Seminoles çıkışlı 29 yaşındaki Second-team All-Pro (2015) & 2x Pro Bowler Running Back oyuncusu Devonta Cornellius Freeman ile 1 yıl süreli bir anlaşma imzalıyor.

TE Jordan Matthews, San Fransisco 49ers Kadrosuna Katıldı

Daha önce 2019 tarihinde San Fransisco 49ers kadrosunda boy göstermiş olan & Vanderbilt Commodores çıkışlı 29 yaşındaki Tight End oyuncusu Jordan Matthews, Philadelphia Eagles macerası sonrasında tekrardan San Fransisco 49ers kadrosuna dönüş yaptı.

NFL Gündem 31 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • New York Giants, daha önce Dallas Cowboys kadrosunda forma giymiş olan & Wake Forest Demon Deacons çıkışlı 30 yaşındaki Center oyuncusu Joe Looney, daha önce Minnesota Vikings kadrosunda forma giymiş olan & Sacramento State Hornets çıkışlı 29 yaşındaki Linebacker oyuncusu Todd Davis ve daha öne Denver Broncos* kadrosunda yer almış olan & Troy Trojans çıkışlı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Damion Willis ile anlaşma imzalıyor.

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulması sebebiyle sahada yer almamış olan & Stanford Cardinal çıkışlı 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu Blake Martinez, takımı; New York Giants tarafından listeden çıkartılarak aktif kadroya dahil edildi.

  • Las Vegas Raiders, Auburn Tigers çıkışlı 26 yaşındaki Placekicker oyuncusu Daniel Carlson’ı Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

  • Geçtiğimiz saatlerde Miami Dolphins tarafından feragat edilmiş olan, Iowa Hawkeyes çıkışlı olan Guard oyuncusu Ross Reynolds; Washington Football Team kadrosuna katıldı.

  • Halihazırda Washington Football Team kadrosunda forma giymekte olan & Florida Gators çıkışlı 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu David Sharpe ve Iowa Hawkeyes çıkışlı 29 yaşındaki First-team All-Pro (2020) & 4x Pro Bowler Offensive Guard oyuncusu Brandon Scherff, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

  • Tennessee Titans, 24 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Brandon Kemp‘i Injured Reserve listesine ekledi.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 30 Temmuz 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.