NFL Gündem 30 Temmuz 2021

NFL Gündem 30 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 30 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 30 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

S Augie Contressa Feragat Edildi

Tampa Bay Buccaneers, bir süredir kadrosunda forma giyen & Stony Brook Seawolves çıkışlı Safety oyuncusu Augie Contressa ile yollarını ayırdı ve oyuncuyu feragat etti.

WR Tommylee Lewis, Tekrardan New Orleans Saints’e Katıldı

Daha önce 3 kez daha New Orleans Saints kadrosunda bulunmuş olmasıyla birlikte Detroit Lions* ve Carolina Panthers*’ kadrolarında da şansını denemiş olan & Northern Illinois Huskies çıkışlı 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Tommylee Lewis, tekrardan New Orleans Saints kadrosuna katıldı.

G Ross Reynold Feragat Edildi

Miami Dolphins, geçtiğimiz saatlerde anlaşma imzalamış oldukları & Iowa Hawkeyes çıkışlı olan Guard oyuncusu Ross Reynolds‘la yollarını ayırarak oyuncuyu feragat etti.

WR Tevin Jones, Jacksonville Jaguars ile Anlaştı

2018‘de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Wisconsin Badgers çıkışlı 25 yaşındaki Linebacker oyuncusu Leon Jacobs ve 28 Eylül 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Southern Oregon Raiders çıkışlı 26 yaşındaki Second-team All-Pro (2018) & Pro Bowler Placekicker oyuncusu Aldrick Rosas‘ı feragat ederek gündeme gelmiş olan Jacksonville Jaguars, bununla birlikte; daha önce, CFL takımlarından Saskatchewan Roughriders* kadrosunda forma giymiş olan & Memphis Tigers çıkışlı 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Tevin Jones ile anlaşma imzaladı.

DT Devaroe Lawrence Aktif Kadroya Geri Döndü

Auburn Tigers çıkışlı olan 28 yaşındaki Safety oyuncusu Jordan Whitehead, fizik testini geçerek tekrardan Washington Football Team‘in aktif kadrosuna dahil edildi.

TE Bug Howard, Buffalo Bills ile Anlaştı

Daha önce Jacksonville Jaguars kadrosunda forma giymekte olan & North Carolina Tar Heels çıkışlı 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Bug Howard, Buffalo Bills ile anlaşma imzaladı.

OT Jerald Hawkins, New England Patriots ile Anlaştı

Daha önce Pittsburgh Steelers kadrosunda forma giymiş olan & LSU Tigers çıkışlı 27 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Jerald Hawkins, New England Patriots ile anlaşma imzaladı.

LB Drew Scott Feragat Edildi

Kansas City Chiefs; Kansas State Wildcats çıkışlı olmasıyla birlikte bir süredir kadroda forma giymekte olan 26 yaşındaki Long Snapper oyuncusu Drew Scott ile yollarını ayırarak oyuncuyu feragat etti.

TE Marcus Baugh, Pittsburgh Steelers ile Anlaştı

Daha önce Washington Football Team kadrosunda forma giymiş olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Marcus Baugh, Pittsburgh Steelers ile anlaşma imzaladı.

QB Jarrett Stidham Sahalara Geri Dönüyor

New England Patriots‘ın, Sırt sakatlığı yaşaması sebebiyle bir süredir sınırlı fiziksel aktivite içerisinde bulunmakta olan & Auburn Tigers çıkışlı 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jarrett Stidham, bugün başarılı bir operasyon geçirdi. Oyuncunun sezonun 12. haftasında tekrardan sahaya dönüş yapması bekleniyor.

RB Theo Riddick Sahalara Veda Ediyor

2013’te Detroit Lions ile başlamış olduğu profesyonel futbol kariyerini daha sonra Denver Broncos ve Las Vegas Raiders takımlarının kadrosunda devam ettirmiş olan & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 30 yaşındaki Running Back oyuncusu Theo Riddick, 8 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

NFL Gündem 30 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında hızını Alamayanlar

  • Las Vegas Raiders, bir süredir NFI listesinde bulunmaları sebebiyle sahalardan uzak kalmış olan; Running Back oyuncusu Kenyan Drake ve Defensive Tackle oyuncusu Darius Stills’i listeden çıkartarak tekrardan aktif oyuncu kadrosuna ekledi.

  • Daha önce New York Giants kadrosunda forma giymiş olan & Vanderbilt Commodores çıkışlı 28 yaşındaki Center oyuncusu Spencer Pulley ve daha önce Denver Broncos kadrosunda forma giymiş olan & TCU Horned Frogs çıkışlı 26 yaşındaki Center oyuncusu Patrick Morris, Tennessee Titans ile anlaşma imzaladı.

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmasıyla birlikte sahadan uzak kalmış olan Safety oyuncusu Jordan Whitehead, Tampa Bay Buccaneers tarafından listeden çıkartılarak tekrardan aktif oyuncu kadrosuna alındı.

  • Miami Dolphins, bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Larnel Coleman’i Reserve/Covid-19 listesinden çıkartarak aktif oyuncu kadrosuna ekledi.

  • Daha önce Detroit Lions’ın Genel Müdürlük pozisyonunda görev yapmakta olan ve 4 Super Bowl şampiyonluğunu da kariyerinde bulundurmakta olan Bob Quinn, Futbol Operasyonları Departmanı Kıdemli Danışmanı pozisyonunda görev almak üzere Cleveland Browns kadrosuna katıldı.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 29 Temmuz 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.