NFL Gündem 23 Temmuz 2021

NFL Gündem 23 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 23 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 23 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Miami Dolphins, Linebacker Oyuncusu Shaquem Griffin ile Anlaşma İmzaladı

UCF Knights çıkışlı 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Shaquem Alphonso Griffin, 1 yıllık bir anlaşma imzalayarak Miami Dolphins’e katıldı.

WR Michael Thomas Yeni Sezona Veda Mı Ediyor?

New Orleans Saints’in, 2016’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Saints kadrosunda forma giymekte olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 28 yaşındaki, 2x First-team All-Pro & 3x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Michael Thomas’ın, yaşadığı ayak bileği sakatlığı çerçevesinde 2021 sezonunda forma giymemesi bekleniyor.

NFL Gündem 23 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 36. sırasından seçmiş olduğu & Oregon Ducks çıkışlı 21 yaşındaki Free Safety oyuncusu Jevon Holland’la çaylak anlaşması; daha önce Philadelphia Eagles adına forma giymekte olan & Florida Atlantic Owls çıkışlı 26 yaşındaki Cornerback oyuncusu Cre’Von LeBlanc ile normal düzeyde bir anlaşma imzalayarak ayrıca gündeme gelen Miami Dolphins, bununla birlikte; 20 Ağustos 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Auburn Tigers çıkışlı 23 yaşındaki Defensive End oyuncusu Nick Coe ve 24yaşındaki Long Snapper oyuncusu Rex Sunahara’yı feragat etti.

  • Tampa Bay Buccaneers, 2018’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Pittsburgh Panthers çıkışlı 24 yaşındaki Safety oyuncusu Jordan Whitehead‘i Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

  • Denver Broncos, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 105. sırasından seçmiş oldukları & Ohio State Buckeyes çıkışlı 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Baron Browning ile çaylak anlaşması imzaladı.

  • Green Bay Packers, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 85. sırasından seçmiş oldukları & Clemson Tigers çıkışlı 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Amari Rodgers ile çaylak anlaşması imzaladı.
  • Jacksonville Jaguars, 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Florida Gators çıkışlı 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu C.J. Henderson ile yine aynı şekilde 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & San Diego State Aztecs çıkışlı 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Luq Barcoo‘yu Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

  • Los Angeles Chargers, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 77. sırasından seçmiş oldukları & Tennessee Volunteers çıkışlı 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Josh Palmer ile çaylak anlaşması imzaladı.

  • Arizona Cardinals, Arizona Wildcats çıkışlı Cornerback oyuncusu Lorenzo Burns‘ü Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

  • Las Vegas Raiders, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 79. sırasından seçmiş oldukları & Buffalo Bulls çıkışlı 23 yaşındaki Defensive End oyuncusu Malcolm Koonce ve 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 80. sırasından seçmiş oldukları & Virginia Tech Hokies çıkışlı 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Divine Deablo ile çaylak anlaşması imzaladı.

  • 28 yaşındaki Safety oyuncusu Marcus Maye, 33 yaşındaki Defensive End oyuncusu Viny Curry ve 26 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Folorunso Fatukasi’yi Non-Football Injury (NFI) listesine almış olan New York Jets, bununla birlikte; Defensive Lineman oyuncusu 223 yaşındaki Quinnen Williams, 24 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Ashtyn Davis, 23 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Jonathan Marshall ve 24 yaşındaki Defensive End oyuncusu Kyle Phillips’i ise Physicalle Unable to Perform (PUP) listesine aldı.

  • Arizona Cardinals’in; Clemson Tigers çıkışlı 29 yaşındaki 5x All-Pro (3×1 | 2×2) & 5x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu DeAndre Hopkinns, 2021-2022 sezonundan çekildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.