NFL Gündem 29 Temmuz 2021

NFL Gündem 29 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 29 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 29 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

C Tyler Gauthier ve G Marquel Harrell, Buffalo Bills’le Anlaştı

Buffalo Bills, daha önce Miami Dolphins kadrosunda forma giymiş olan & Miami Hurricanes çıkışlı 24 yaşındaki Center oyuncusu Tyler Gauthier ve Auburn Tigers çıkışlı 24 yaşındaki Guard oyuncusu Marquel Harrell ile anlaşma imzaladı.

Çaylak Tackle Oyuncusu Calvin Ashley Feragat Edildi

Tampa Bay Buccaneers, Çaylak Tackle oyuncusu Calvin Ashley ile yollarını ayırarak oyuncuyu feragat etti.

RB Darius Jackson ve BJ Emmons, Las Vegas Raiders’la Anlaştı

Las Vegas Raiders, daha önce Indianapolis Colts kadrosunda forma giymiş olan & Eastern Michigan Eagles çıkışlı 27 yaşındaki Running Back oyuncusu Darius Jackson ve Florida Atlantic Owls çıkışlı Running Back oyuncusu BJ Emmons ile anlaşma imzaladı.

G Ross Reynolds, Miami Dolphins’le Anlaştı

Miami Dolphins, Iowa Hawkeyes çıkışlı olan Guard oyuncusu Ross Reynolds’la anlaşma imzalayarak oyuncuyu kadrosuna kattı.

DE Justus Reed ve TE Nick Guggemos, WFT’ye Katıldı

Virginia Tech Hokies çıkışlı Defensive End oyuncusu Justus Reed ve St. Thomas Tommies çıkışlı Tight End oyuncusu Nick Guggemos, Washington Football Team ile anlaşma imzalayarak WFT kadrosuna katıldı.

NFL Gündem 29 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

 • Tampa Bay Buccaneers, Tennessee State Tigers çıkışlı 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Chidi Okeke ile anlaşma imzalayarak oyuncuyu kadrosuna kattı.

 • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde durmakta olan Cornerback oyuncusu Luq Barcoo ve Quarterback oyuncusu Jake Luton, takımları Jacksonville Jaguars tarafından listeden çıkartılarak tekrardan aktif kadroya eklendi.

 • New York Jets, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 2. sırasından seçmiş oldukları & BYU Cougars çıkışlı 21 yaşındaki Quarterback oyuncusu Zach Wilson ile çaylak anlaşması imzaladı.

 • Houston Texas, daha önce Washington adına forma giymiş olan & California Golden Bears çıkışlı 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jordan Veasy ile anlaşma imzaladı.

 • Tennessee Titans’ın; halihazırda bir süredir PUP listesinde yer almakta olan Kentucky Wildcats çıkışlı 28 yaşındaki Linebacker oyuncusu Bud Dupree, bununla birlikte bugün ise Reserve/Covid-19 listesine de eklendi.

 • Bir Süredir NFI listesinde bulunmakta olan Wide Receiver oyuncusu Javon McKinley, takımı Detroit Lions tarafından listeden çıkartılarak aktif kadroya dahil edildi.

 • Dallas Cowboys‘un; Mississippi State Bulldogs çıkışlı 28 yaşındaki 2x Pro Bowler Quarterback oyuncusu Dak Prescott, omzunda yaşadığı bir zorlanma çerçevesinde ilerleyen günlerdeki antrenmanlarda biraz daha alt seviyelerde faaliyet gösterecek. Oyuncunun durumu kötüleşirse kendisinin bir süre sahadan uzak kalması beklenebilir.

 • Wide Receiver oyuncusu Curtis Samuel, Defensive Tackle oyuncusu Matthew Ioannidis ve Cornerback oyuncusu Chris Miller, Washington Football Team tarafından Reserve/Covid-19 listesine eklenirken Defensive Tackle oyuncusu Tim Settle ise listeden çıkartılarak aktif oyuncu kadrosuna eklendi.

 • Miami Dolphins; Alabama Crimson Tide çıkışlı 30 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu olan D.J. Fluker‘ı Injured Reserve listesine yerleştirdi.

 • New York Giants’ın; Oregon Ducks çıkışlı 24 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Shane Lemieux, antrenman esnasında yaşadığı bir sakatlık çerçevesinde direkt olarak saha dışına alındı. Oyuncunun durumu hakkında daha fazla bilginin, takım tarafından kısa süre içerisinde duyurulması bekleniyor.

 • Daha önce Minnesota Vikings kadrosunda forma giymekte olan & Texas Longhorns çıkışlı 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Holton Hill, Indianapolis Colts ile anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.