Kevin Johnson Taburcu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By JonRidinger /CC-BY-SA

20 Ağustos 2020 tarihinde antrenmanda yaşadığı bir sakatlık nedeniyle hastaneye kaldırılan Cleveland Browns oyuncusu Kevin Johnson, taburcu oldu. 

Cleveland Browns, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile antrenman esnasında arkadaşının üstüne düşmesi nedeniyle karaciğerinden yaralanan cornerback oyuncusu Kevin Johnson’ın taburcu olduğunu açıkladı.  

CB Kevin Johnson, taburcu olmasının üzerine yaptığı açıklamada gelecek günlerde takıma dönmeyi umduğunu ve değerlendirmelerinin haftalık olarak gerçekleştirileceğini dile getirdi.  

Kevin Johnson – Kariyer ve İstatistikler  

NFL Helmet Challenge Adaylarına $1.37 Milyon Fon Desteği | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Erik Drost / CC By

2015 NFL Draft’ın 1. round ve 16. sırasından Houston Texans  tarafından  seçilmiş olan cornerback oyuncusu Johnson; 8 Mayıs 2015 tarihinde Houston Texans ile 4 yıl süreli, %100 garantili, 10,04 milyon dolar değerinde ve +5,05 milyon dolar imzalama  bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Houston Texans’taki 4 sezonluk kariyerinden sonra Buffalo Bills kadrosunda yer almaya başlayan Johson, burada 1 sezon geçirdikten sonra Cleveland Browns  ile anlaşma imzalayarak bir Browns oyuncusu oldu.   

Johnson, 3 farklı takımın kadrosunda geçirdiği 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Def. Interceptions  
  • 22 Def. Int. Yards  
  • 1 Fumbles Recovered  
  • 53 Yards Recovered Fumbles Were Returned  
  • 131 Solo Tackles  
  • 33 Assist Tackles  
  • 9 Solo Tackles (Playoffs)  
  • 3 Assist Tackles (Playoffs)   

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 51 maçta yer aldı.  

5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 51 maçta yer almış olan oyuncu; bu 51 maçın 19’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleKansas City Chiefs – Yeni Sezon Politikaları
Sonraki makaleJosh Mauro 5 Maç Ceza Aldı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here