Indianapolis Colts – Chicago Bears Maçı 3 Saat Ertelendi

NFL, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile ertelediği New England Patriots – Kansas City Chiefs maçından hemen sonra Indianapolis Colts – Chicago Bears maçını da ertelediklerini duyurdu.  

Normal saati ile Pazar günü 13:00’da (Eastern Time) başlaması beklenen  Indianapolis Colts – Chicago Bears karşılaşması; covid-19 dan dolayı yaşanan sıkıntılar ve ertelenen maçlardan dolayı 3 saat ertelenerek Pazar günü 16: 25’de başlamak üzere planlandı.  

Konuyla İlgili Haber 

Patriots – Chiefs Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi 

Indianapolis Colts - Chicago Bears Maçı 3 Saat Ertelendi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Michael Tipton / CC-BY-SA

New England Patriots – Kansas City Chiefs maçı da covid-19’a kurban gitti.  

NFL, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; geçtiğimiz günlerde ertelenmiş olan Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans  ve Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens maçlarından sonra pazar günü oynanması beklenen New England Patriots – Kansas City Chiefs maçını da Covid-19 sebebiyle ertelediklerini duyurdu.   

“Pazar günü 16:25 ET için planlanan New England – Kansas City maçı, her iki takımda pozitif covid-19 testlerinin var olmasının ardından pazartesi veya salı olarak yeniden planlanacak. Bulaşıcı hastalık uzmanları ile istişare halindeyiz. Her iki kulüp de birden fazla yakın teması değerlendirmek, ek testler yapmak ve gelişmeleri izlemek için; NFL ve NFLPA ile yakın bir şekilde çalışıyor. Tüm kararlar; bizim birinci düşüncemiz olarak: oyuncular, takımlar ve oyun günü personellerinin sağlığı ve güvenliği olarak alınacaktır.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir