New England Patriots - Kansas City Chiefs Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Michael Tipton / CC-BY-SA

New England Patriots – Kansas City Chiefs maçı da covid-19’a kurban gitti. 

NFL, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; geçtiğimiz günlerde ertelenmiş olan Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans ve Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens maçlarından sonra, pazar günü oynanması beklenen New England Patriots – Kansas City Chiefs maçını da Covid-19 sebebiyle ertelediklerini duyurdu.  

“Pazar günü 16:25 ET için planlanan New England – Kansas City maçı, her iki takımda pozitif covid-19 testlerinin var olmasının ardından pazartesi veya salı olarak yeniden planlanacak. Bulaşıcı hastalık uzmanları ile istişare halindeyiz. Her iki kulüp de birden fazla yakın teması değerlendirmek, ek testler yapmak ve gelişmeleri izlemek için NFL ve NFLPA ile yakın bir şekilde çalışıyor. Tüm kararlar; bizim birinci düşüncemiz olarak: oyuncular, takımlar ve oyun günü personellerinin sağlığı ve güvenliği olarak alınacaktır.” 

Konuyla ilgili Haber 

Steelers – Titans Maçı 7. Haftada Oynanacak 

Steelers - Titans Maçı 7. Haftada Oynanacak | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması için beklenen açıklama geldi!   

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 1 Ekim 2020 tarihinde covid-19’un teşkil ettiği riskler nedeniyle sezonun ilerleyen haftalarına ertelendiğini belirttikleri; ve normalde bu pazar gerçekleştirilecek olan Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans  karşılaşmasının, sezonun 7. haftasına (25 Ekim) ertelendiğini bildirdi.  

Yapılana açıklamada, normalde sezonun 7. haftasında gerçekleşmesi planlanan Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens karşılaşmasının ise; sezonun 8. haftasına (1 Kasım) ertelendiği dile getirildi. 

Önceki makaleCam Newton Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makaleIndianapolis Colts – Chicago Bears Maçı 3 Saat Ertelendi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here