Patriots – Chiefs Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi

New England Patriots – Kansas City Chiefs maçı da covid-19’a kurban gitti. 

NFL, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; geçtiğimiz günlerde ertelenmiş olan Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans ve Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens maçlarından sonra, pazar günü oynanması beklenen New England Patriots – Kansas City Chiefs maçını da Covid-19 sebebiyle ertelediklerini duyurdu.  

“Pazar günü 16:25 ET için planlanan New England – Kansas City maçı, her iki takımda pozitif covid-19 testlerinin var olmasının ardından pazartesi veya salı olarak yeniden planlanacak. Bulaşıcı hastalık uzmanları ile istişare halindeyiz. Her iki kulüp de birden fazla yakın teması değerlendirmek, ek testler yapmak ve gelişmeleri izlemek için NFL ve NFLPA ile yakın bir şekilde çalışıyor. Tüm kararlar; bizim birinci düşüncemiz olarak: oyuncular, takımlar ve oyun günü personellerinin sağlığı ve güvenliği olarak alınacaktır.” 

Konuyla ilgili Haber 

Steelers – Titans Maçı 7. Haftada Oynanacak 

Steelers - Titans Maçı 7. Haftada Oynanacak | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması için beklenen açıklama geldi!   

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 1 Ekim 2020 tarihinde covid-19’un teşkil ettiği riskler nedeniyle sezonun ilerleyen haftalarına ertelendiğini belirttikleri; ve normalde bu pazar gerçekleştirilecek olan Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans  karşılaşmasının, sezonun 7. haftasına (25 Ekim) ertelendiğini bildirdi.  

Yapılana açıklamada, normalde sezonun 7. haftasında gerçekleşmesi planlanan Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens karşılaşmasının ise; sezonun 8. haftasına (1 Kasım) ertelendiği dile getirildi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir