Steelers – Titans Maçı 7. Haftada Oynanacak

Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması için beklenen açıklama geldi!  

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 1 Ekim 2020 tarihinde covid-19’un teşkil ettiği riskler nedeniyle sezonun ilerleyen haftalarına ertelendiğini belirttikleri ve normalde bu pazar gerçekleştirilecek olan Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans  karşılaşmasının, sezonun 7. haftasına (25 Ekim) ertelendiğini bildirdi. 

Yapılana açıklamada, normalde sezonun 7. haftasında gerçekleşmesi planlanan Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens karşılaşmasının ise sezonun 8. haftasına (1 Kasım) ertelendiği dile getirildi. 

Konuyla İlgili Haber 

Steelers – Titans Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi 

Steelers - Titans Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
Pittsburgh Steelers–Tennessee Titans karşılaşması için beklenen karar verildi.  

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile;  27 EylüL’de gerçekleştirilen maçtan sonra Covid-19 endişesi ile  Tennessee Titans  ve Minnesota  Vikings takımlarında yapılan covid-19 testlerinde pozitif vakalara sahip olan Tennessee Titans’ın, bir sonraki karşılaşması olan Pittsburgh Steelers maçını covid-19’un teşkil etmiş olduğu riskler sebebiyle ertelediklerini bildirdi.   

Yapılan açıklamada Tennessee Titans tesisinin kapalı kalmaya devam edeceği ve ekibin şahsi faaliyet göstereceği de ifade edildi.   

NFL, aldıkları kararı şu yaptıkları basın açıklamasında sözler ile dile getirdi; “Oyunu erteleme kararı, oyuncuların, antrenörlerin ve maç günü personelinin sağlık ve güvenliğini sağlamak için verildi. Titans tesisi kapalı kalacak ve ekip bir sonraki duyuruya kadar şahsen faaliyet göstermeye devam edecek.”   

Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması; covid-19 sebebiyle ertelenmiş olan ilk maç sıfatını da elde etmiş oldu.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir