Gayle Benson Takım Tesisine Geri Döndü | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

6 gün önce Covid-19’a yakalanan New Orleans Saints sahibi Gayle Benson tekrardan takım tesisine döndü. 

New Orleans Saints, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın sahibi olan Gayle Benson’ın tekrardan takım tesisine döndüğünü açıkladı.  

73 yaşındaki Benson’a bir hafta içerisinde koyulan covid-19 teşhisi sonrasında  Benson hastaneye yatmaktan kaçınarak kendi kendisini karantinaya aldı. Günden güne iyiye doğru ilerleyen Benson, toplamdaki 6 gün sonucunda tekrardan takım tesisine dönerek işinin başına koyuldu. 

6 gün sonra tekrardan takım tesisine dönen Gayle Benson’ın ilk işi takımın baş koçu Sean Payton ile – ulusal ve uluslararası covid-19 protokollerine – uyarak görüşmek ve takımın genel durumu hakkında bilgilenmek oldu.  

Takım sahibinin geri dönüşü, takımın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.  

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber 

Gayle Benson Coronavirüse Yakalandı

Gayle Benson Takım Tesisine Geri Döndü | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Arizona Cardinals’in sahibi Michael Bidwill’den sonra New Orleans Saints’in  sahibi Gayle Benson ‘da coronavirüse yakalandı!   

Geçtiğimiz aylarda, Arizona Cardinals’in sahibi olan Michael Bidwill’in; coronavirüs testinin sonucunun pozitif olduğunu bildirmesinden sonra bugün de New Orleans Saints’in sahibi olan Gayle Bensoncovid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.   

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından olayla ilgili yapılan raporlamalar  doğrultusunda New Orleans Saints’in sahibi  Gayle Benson’ın hastaneye kaldırılmadığı ifade edilirken; aynı zamanda şu anda olayla ilgili sahip olunan bilginin de kısıtlı olduğu dile getirildi.   

Önceki makaleDerwin James, 2021’de Sahaya Çıkacak
Sonraki makaleDwayne Haskins, QB1 Oyuncusu Oldu
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here