Cardinals'in Sahibi Michael Bidwill 'in Covid-19 Testi Pozitif! | Korumalı Futbol Türkiye
Michael Bidwill Photo By Gage SkidmoreFollow / CC-BY-SA

Arizona Cardinals’in sahibi Michael Bidwill için yapılan Covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı. 

Covid-19 pandemisi ile mücadele doğrultusunda 1 milyon dolarlık bağış gerçekleştiren Arizona Cardinals’in sahibi Bidwill; son haftalarda oldukça fazla seyahat ettiğinden dolayı coronavirüs şüphesiyle test yaptırdı.  

Arizona Cardinals tarafından yapılan açıklamalarla beraber takımın sahibi Michael Bidwill’in yaptırmış olduğu covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğu bildirildi. 

Cardinals'in Sahibi Michael Bidwill 'in Covid-19 Testi Pozitif Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye
Michael Bidwill Photo By Gage SkidmoreFollow / CC-BY-SA

Doktorunun önerisi üzerine hastanede kalan Michael Bidwill’in son zamanlarda semptomlarının azaldığı bildirildi. Ve Michael Bidwill’in rehabilitasyon sürecinin bu hafta içerisinde sona ererek; Arizona Cardinals’in sahibi olan iş adamı Bidwill’in taburcu olmasının beklendiği açıklandı. 

Bu haber ile birlikte M. Bidwill, covid-19 testi pozitif çıkan ilk NFL takım sahibi kişi sıfatını da elde etmiş oldu.  

Önceki makaleHunter Henry, 15 Temmuz Öncesi Yeni Bir Uzatma Beklemiyor
Sonraki makaleEddy Pineiro: Üzerimde “Baskı” Var
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here