Gayle Benson Takım Tesisine Geri Döndü

6 gün önce Covid-19’a yakalanan New Orleans Saints sahibi Gayle Benson tekrardan takım tesisine döndü. 

New Orleans Saints, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın sahibi olan Gayle Benson’ın tekrardan takım tesisine döndüğünü açıkladı.  

73 yaşındaki Benson’a bir hafta içerisinde koyulan covid-19 teşhisi sonrasında  Benson hastaneye yatmaktan kaçınarak kendi kendisini karantinaya aldı. Günden güne iyiye doğru ilerleyen Benson, toplamdaki 6 gün sonucunda tekrardan takım tesisine dönerek işinin başına koyuldu. 

6 gün sonra tekrardan takım tesisine dönen Gayle Benson’ın ilk işi takımın baş koçu Sean Payton ile – ulusal ve uluslararası covid-19 protokollerine – uyarak görüşmek ve takımın genel durumu hakkında bilgilenmek oldu.  

Takım sahibinin geri dönüşü, takımın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.  

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber 

Gayle Benson Coronavirüse Yakalandı

Gayle Benson Takım Tesisine Geri Döndü | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Arizona Cardinals’in sahibi Michael Bidwill’den sonra New Orleans Saints’in  sahibi Gayle Benson ‘da coronavirüse yakalandı!   

Geçtiğimiz aylarda, Arizona Cardinals’in sahibi olan Michael Bidwill’in; coronavirüs testinin sonucunun pozitif olduğunu bildirmesinden sonra bugün de New Orleans Saints’in sahibi olan Gayle Bensoncovid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı.   

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından olayla ilgili yapılan raporlamalar  doğrultusunda New Orleans Saints’in sahibi  Gayle Benson’ın hastaneye kaldırılmadığı ifade edilirken; aynı zamanda şu anda olayla ilgili sahip olunan bilginin de kısıtlı olduğu dile getirildi.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir