Cincinnati Bengals Taraftar Kapasitesini Arttırıyor

Pittsburgh Steelers’tan hemen sonra Cincinnati Bengals ‘de taraftarlarına müjdeli haberi verdi. 

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte sezonun geri kalanında Paul Brown Stadyumu’nda yapılacak olan 6 iç saha maçında ağırlanacak olan taraftar kapasitesini 6.000’den 12.000’e çıkartmak için Ohio Eyaletinden resmi olarak izin aldıklarını duyurdu.  

Ayrıca takım tarafından yapılan açıklamalarda: 7. hafta maçları için satın alınan biletlerde bir değişiklik olmadığı; Tennessee Titans, New York Giants, Dallas Cowboys, Pittsburgh Steelers ve Baltimore Ravens ile yapılacak olan iç saha maçlarında ise ağırlanacak taraftar kapasitesi ve yönergeler ile ilgili daha çok detayın önümüzdeki haftalarda dile getirileceği de bildirildi.  

Cincinnati Bengals Paul Brown Stadyumu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY bruce.hart / CC-BY

Cincinnati Bengals, iç saha sezon açılış maçında tıpkı birçok NFL takımı gibi seyircisiz olarak maç yaptıktan sonra geçtiğimiz haftaki Jacksonville Jaguars maçında 6.000 seyirciye ev sahipliği yapmıştı.  

Konuyla İlgili Haber 

Pittsburgh Steelers Taraftarlara Kapılarını Açıyor 

Pittsburgh Steelers Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Bernard Gagnon / CC-BY-SA

Pittsburgh Steelers, taraftarlarına müjde haberi verdi!  

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile  birlikte; sezonun geri kalanındaki iç saha maçlarında Heinz Field’da  taraftarlarını ağırlamak için Pennsyvlania eyaletinden onayı aldıklarını bildirdi.   

Pennsylvania Valisi Tom Wolf ve Pennyslvania Sağlık Departmanı, konuya ilişkin olarak yapmış oldukları açıklamada 10.000’den fazla kapasiteye sahip mekanlar için izin verilen maksimum doluluk oranının; maksimum kapasitenin %15’i olduğunu dile getirdi.   

Pittsburgh Steelers Başkanı Art Rooney II; pazar günü Philadelphia Eagles’a karşı oynanacak olan maçta iç sahada taraftarlar için halihazırda 5500 koltuğun bulunacağını söyledi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir