Pittsburgh Steelers Taraftarlara Kapılarını Açıyor

Pittsburgh Steelers, taraftarlarına müjde haberi verdi! 

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; sezonun geri kalanındaki iç saha maçlarında Heinz Field’da taraftarlarını ağırlamak için Pennsyvlania eyaletinden onayı aldıklarını bildirdi.  

Pennsylvania Valisi Tom Wolf ve Pennyslvania Sağlık Departmanı, konuya ilişkin olarak yapmış oldukları açıklamada 10.000’den fazla kapasiteye sahip mekanlar için izin verilen maksimum doluluk oranının; maksimum kapasitenin %15’i olduğunu dile getirdi.  

Pittsburgh Steelers Başkanı Art Rooney II; pazar günü Philadelphia Eagles’a karşı oynanacak olan maçta iç sahada taraftarlar için halihazırda 5500 koltuğun bulunacağını söyledi.  

Pittsburgh Steelers Heinz Field Pensylvania | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tony Webster from Minneapolis, Minnesota, United States / CC-BY-SA

Art Rooney II; “Bu pazar Philadelphia Eagles’a ev sahipliği yapacağımızda hayranlarımızı Heinz Field’da tekrar ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bunu mümkün kılmak için halk sağlığı yetkililerimizin rehberliğini takdir ediyoruz.” 

“Valilik tarafından sağlanan rehberlik kapsamında, oyuncular, antrenörler, stadyum personeli vb. Kişiler dahil olmak üzere stadyumda toplamda 7,500 kişiyle sınırlıyız. Bu sınırlamalara dayanarak hayranlarımıza Heinz Field’da yaklaşık 5.500 koltuk sunabileceğiz. Heinz Field’daki ön koltuklar, bu sezonu devre dışı bırakmamış olan season pass sahiplerine verilecektir. Koltuk seçim fırsatları ise; sezonluk bilet sahibi hesaplarının, bilgisayar tarafından oluşturulan rastgele  seçimine dayalı olacaktır. Maalesef bu maç için tüm season pass sahiplerine sunacak biletimiz olmayabilir.” 

Stadyuma girentüm taraftarların maske takması ve Heinz Field’daki sosyal mesafe protokollerini sürdürmesi gerekecek. Park alanlarında ise araçların arkasının kapatılmasına izin verilmeyecek. Maç günü faaliyetleri ile ilgili ek ayrıntılar ise hafta sonundan önce verilecektir.”  

Heinz Field’da güvenli ve sağlıklı bir ortam sürdürürken, yakın zamanda daha fazla hayrana sahip olmayı umuyoruz.”   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir