Tennessee Titans Covid-19’u Yenmiş Olabilir

Tennessee Titans Covid-19’u yenmiş olabilir!  

Takım yönetimi tarafından takım içerisinde yapılan covid-19 testlerinin sonuçlarına ilişkin olarak dün yapılan açıklamada hiçbir pozitif covid-19 vakası olmadığının belirtilmesinden sonra bugün yapılan açıklamada da sevindirici haber geldi.  

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatlerde bugün yapılan covid-19 testlerine ilişkin olarak yapmış oldukları bir açıklama ile birlikte; tıpkı dün olduğu gibi bugün de hiçbir oyuncu ve takım personelinde pozitif bir vakaya rastlamadıklarını bildirdi. 

NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından konuyla ilgili olarak yapılan raporlamalarda; covid-19 endişesi nedeniyle 29 Eylül tarihinden bu yana kapalı olan Tennessee Titans takım tesisinin,  kat edilen ilerlemeler neticesinde Çarşamba (yarın) günü açılma olasılığının olduğu bildirildi.  

Tennessee Titans‘taki covid-19 testleri böyle olumlu yönde sonuç göstermeye devam ederse, 11 Ekim tarihinde oynanacak olan Buffalo Bills maçının ertelenmesi pek de mümkün olmayabilir.

Konuyla İlgili Haber 

Tennessee Titans Covid-19’dan Kurtuldu Mu? 

Tennessee Titans Covid-19'dan Kurtuldu Mu? | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Zorlu geçen 6 günün sonunda Tennessee Titans cephesinden güzel haberler gelmeye başladı.   

Takım yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; yoğun geçen bir haftadan sonra bu haftanın ilk gününde yapılan covid-19 testlerin hiçbirinde pozitif vakaya rastlamadıklarını bildirdi.   

Son 6 günde toplamda 18 adet pozitif covid-19 vakası bildirmiş olan  Tennessee Titans’ın yapmış olduğu son açıklamanın ardından gözler NFL’in; Tennesse Titans’ın takım tesislerini açıp açmamasına ilişkin olarak vereceği karara ve 11 Ekim’de oynanacak olan Titans – Bills maçına  yöneldi.    

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir