Aldrick Rosas Tutuklandı | Korumalı Futbol Türkiye

New York Giants’ın 2 numaralı Placekicker oyuncusu Aldrick Rosas, California‘daki bir vur-kaç olayından dolayı tutuklandı. 

Bugün yapılan bir açıklamada New York Giants oyuncusu Aldrick Rosas’ın Chico, California the California Highway civarında karıştığı bir vur kaç olayı çerçevesinde tutuklandığı bildirildi.  

Kaza raporuna göre saatte 100 km/h hızda 2018 model Chevrolet SUV ile seyir halinde olan Aldrick Rosas, bir Ford Pick-up kamyonete çarptı.  

Kazadan hemen sonra iddialara göre arabadan çıkarak çıplak ayakla kaçmaya çalışan Aldrick, CHP (California Highway Patrol) mensubu bir memur tarafından yakalandı.  

Yapılan açıklamalara göre olaydan hemen sonra polis memurları Rosas’ın evine gitti, ancak evinde onu bulamadı.

Vücudu kanlar içinde olan oyuncunun yolun bir kenarında dururken yakalandığı bildirildi.  

Arabanın kendisine ait olduğunu söyleyen Aldrick, kaza üzerine tutuklanarak Enloe Tıp Merkezi’ne nakledildi.  

Aldrick Rosas Tutuklandı | Korumalı Futbol Türkiye
Giants kicker Aldrick Rosas Copyrights: (Rich Schultz | AP Images)

Tedavisinden sonra Butte County Hapishanesi’ne nakledilecek olan oyuncu, vur-kaç ve askıya alınmış bir sürücü lisansı ile araba kullanmak suçları ile suçlandı.  

Kaza raporu hakkında fazla bir detay vermeyen NFL ve CHP’nin yanı sıra, oyuncunun alkollü olduğu veya alkol etkisinde olabileceği de gayri resmi olarak yorumlandı.  

Oyuncunun mensubu olduğu New York Giants ise konu hakkında;  

“Durumun farkındayız ve Aldrick ile temas halindeyiz, şu anda başka bir yorumumuz yok.” Açıklamalarını yaptı.  

Gerçekleşen bu olayla beraber Aldrick Rosas, bu sezon tutuklanan ikinci New York Giants oyuncusu oldu.  

Daha önce de DeAndre Baker silahlı gasp suçundan dolayı tutuklanmıştı.  

Önceki makaleAllegiant Stadyumu 2021 Pro Bowl’a Ev Sahipliği Yapacak
Sonraki makaleDetroit Lions ‘da, Juneteeth İçin Tatil Kararı Aldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here