2021 NFLPA Collegiate Bowl İptal Edildi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Ken Lund / CC-BY-SA

Sezonun En Büyük Etkinliklerinden Biri Olan NFLPA Collegiate Bowl İçin Hazin Haber Geldi.  

NFLPA Collegiate Bowl’un organizatörleri tarafından geçtiğimiz saatler içerisinde yapılan ortak bir açıklama doğrultusunda; her yıl olduğu üzere bu yılda ocak ayında oynanması planlanan NFLPA Collegiate Bowl (2021) ‘un, Covid-19 salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.  

Covid-19 nedeniyle daha önce de; 2021 East-West Shrine Bowl, 2021 Pro Bowl, 2020 Supplemental Draft ve 2020 Hall of Fame maçı ertelenmişti.

Önceki makaleChris Hubbard, Reserve/Covid-19 Listesine Alındı
Sonraki makaleNFL, 6 Asistan Koçun Sahaya Çıkmayacağını Açıkladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here