NFL, Covid-19 Sebebiyle 2021 Pro Bowl 'u İptal Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Front Layer NFL Logo Photo BY Michael Tipton / CC-BY-SA

Amerikan futbolu severler için oldukça üzücü bir haber daha sahneye adım attı.  

NFL, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 27 Eylül’den bu yana ligde baş gösteren ve sezonun geleceğini de tehlikeye atan covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle 2021 Pro Bowl ‘unu iptal ettiklerini duyurdu.  

NFL, Las Vegas Raiders’ın yeni evi olan Allegiant Stadyumu’nda oynanmasına karar verdikleri 2021 Pro Bowl maçı yerine 2022 Pro Bowl maçının Allegiant Stadyumu’nda oynanacağını açıkladı. 

 Roger Goodell, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada; “Kayıtsız kalamayız- ne oyuncular ne koçlar ne de personel.” sözlerini dile getirdi.  

Yapılan açıklama ile birlikte; 17 Kasım’dan itibaren taraftarların Pro Bowl kadrosunda bulunan oyuncular için oy kullanabileceği ve kadroların tamamının aralık ayında açıklanacağı da ifade edildi.  

Konuyla İlgili Haber 

Heavyweight, NFL Songs of the Season ‘un İlk Parçası Seçildi 

Heavyweight, NFL Songs of the Season 'un İlk Parçası Seçildi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Michael Tipton / CC-BY-SA

NFL Songs of the Season‘un 2020 yılındaki ilk parçası duyuruldu!   

Geçtiğimiz saatlerde NFL tarafından yapılan bir açıklama ile birlikte, 2020 NFL Songs of the Season’un ilk parçası; şarkıcı ve söz yazarı Blackway  (Yaw Sintim-Misa)’in “Heavyweight” isimli şarkısı oldu.   

Şarkıcı ve söz yazarı Blackway, Heavyweight’in NFL Songs of the Season ‘un ilk parçası olarak seçilmesinin ardından şu sözleri dile getirdi;   

İnsanları motive eden müzik yapmayı seviyorum. Hayranlarım bana bu tür şarkıların kendilerini bir süper kahraman gibi hissettirdiğini söylüyor. NFL için bu şarkı üzerinde çalışma fırsatı bulduğumda aynı enerjiyi getirmek istedim. Sporcuların süper kahramanlara en yakın şey olduğunu düşünüyorum.”   

Önceki makaleMelvin Gordon ‘a Mahkeme Skandalı
Sonraki makaleCam Newton Bugün Antrenmana Dönebilir
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here