Texans, Laura Kasırgası Kazazedeleri için Bağış Yaptı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaletini etkisi altına alan Laura Kasırgası çerçevesinde hayatını kaybedenlerin sayısı güncel olarak 14’e çıkmış ve her geçen gün artarken; Laura Kasırgası’nın mağdurlarının yardımına koşan isimlerden biri de Houston Texans oldu. 

Houston Texans, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile Laura Kasırgası çerçevesinde arama ve kurtarma çabalarına yardımcı olmak amacıyla United Way of Orange County’ye 25. 000 dolar bağışladığını duyurdu.  

Yapılan açıklama çerçevesinde Texans takımı; fırtınaya önlem oluşturmak için geçtiğimiz günlerde tesisten olması gerekenden erken saatte ayrıldıklarını ve yapılacak olan bazı toplantıları sanal olarak gerçekleştirdiklerini ifade etti.  

Texans, Laura Kasırgası Kazazedeleri için Bağış Yaptı | Korumalı Futbol Türkiye
Laura Kasırgası Uydu Görüntüsü

Houston Texans ile İlgili Daha Fazla Haber 

Houston Texans, İlk Maçında Seyirci Kabul Etmeyecek 

Houston Texans, Evdeki İlk Maçında Seyirci Kabul Etmeyecek | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

 
New Orleans Saints’ten sonra Houston Texans ’da sezonun kendileri için olan açılış maçında seyirci kabul etmeyeceklerini duyurdu.   

Geçtiğimiz günlerde New Orleans Saints, yapmış olduğu bir açıklama ile 13 Eylül’de yapacakları Tampa Bay Buccaneers karşılaşmasında taraftar kabul etmeyeceklerini açıklamıştı.   

Bugün Houston Texans tarafından yapılan bir açıklama da bunun devamı oldu. Texans yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 sezonunun kendileri için yeni sezonun ilk maçı olan ve 20 Eylül’de gerçekleştirilecek olan Baltimore Ravens karşılaşmasında taraftar kabul etmeyeceklerini duyurdu.   

Yapmış oldukları bu duyurunun yanı sıra takım yönetimi; Amerika Birleşik Devletleri’ndeki vaka sayılarının ve virüs tehlikesinin yüksek olduğu şehirlerden biri olan Houston şehrinde bulunmaları nedeniyle; taraftarların ilerleyen maçlarda iç sahaya kabulünün de covid-19 salgının durumuna bağlı olduğunu ifade etti.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir