Sammy Watkins: Chiefs Benim Mutlu Yerim

Kansas City Chiefs’in Wide Receiver oyuncusu olan Sammy Watkins; bugün, Kansas City Star aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada kariyeri ve Kansas City Chiefs oyuncusu olmanın ona neler hissettirdiği hakkında konuştu.  

Sammy Watkins, yaptığı konuşmadaki “Kansas City Chiefs, benim mutlu olduğum yer.” sözleriyle oldukça dikkat çekti.  

“Yeteri kadar para yaptığımı düşünüyorum. Yani, daha fazla parayı seviyorum. Ancak bu takımda biraz akıllı ve eğitimli olmak gerekirse Patrick Mahomes‘a ödeme yapmak zorundasın, Chris Jones’a ödeme yapmak zorundasın. Ödeme yapman gereken birçok oyuncu var. Böylesi bir kontrat, benim için gerçekten bir lütuftu.” 

Sammy Watkins: Chiefs Benim Mutlu Yerim | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Dirk DBQ /CC-BY

“Gerçekten, sadece dünyaya her şeyin para olmadığını gösteriyorum. Burası benim mutlu olduğum yer. Neden daha düşün bir kontrat imzalayıp benim oynadığım adamlarla beraber oynamıyorsun?” 

“Bence her receiver veya her oyuncu; oraya gidip başarılı olmak, touchdown yapmak veya mümkün olduğu kadar çok topu yakalamak ve mümkün olduğu kadar çok yard almak istiyor. Ben, bu türden şeyleri istiyorum. Şimdi oraya gidip onları alan adamlara kızgın mısın yoksa kızgın mıyım? Hayır, bu adamları seviyorum. Bu adamların top oynadığını görmeyi seviyorum. Bu benim işim ve başkalarının bana hizmet ettiği gibi benim de başkalarına hizmet etmek görevim.”  

“Bir Receiver olarak, evet; tabii ki, daha fazla top istiyorum ve daha fazla topa sahip olmayı elbette ki çok isterim. Ancak bu benim odak noktam değil. Benim odak noktam; oraya gitmek, eğlenmek ve kazanmak.”  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir