Patrick Mahomes, Kansas City Royals mülkiyet grubuna katıldı | Korumalı Futbol Türkiye

Kansas City Chiefs’in tecrübeli ve gözde oyun kurucusu olan Patrick Mahomes, karantina döneminde de boş durmuyor! 

Bugün NFL Network tarafından yapılan bir açıklama ile Kansas City Chiefs’in Quarterback oyuncusu Patrick MahomesMajor League Baseball’un Kansas City Royals’in mülkiyet grubuna katıldığı bildirildi.  

İlk olarak Kansas City Royals’in CEO’su John Sherman tarafından Twitter üzerinden duyurulan gelişme aşağıdaki sözler ile ifade edildi.  

“Patrick’in bu franchise’da sahiplik grubunda ortağımız olduğu için çok gururlu ve heyecanlıyız.” 

“Sahiplik grubumuzun bütünüyle tutarlı bir şekilde aynı zamanda Kansas’a derin bir bağlılığı ve beyzbola gerçek bir tutkusu var -çocukluğuna kadar uzanıyor-.” 

Patrick Mahomes ise Kansas City Royals’in CEO’su John Sherman’ın yapmış olduğu bildiriye hitaben yapmış olduğu açıklamada şu sözleri sarf etti;  

“Kansas City Royals’in bir parçası olmaktan onur duyuyorum. Bu şehri ve bu büyük kasabadaki insanları seviyorum. Bu fırsat, bu toplulukta bulunan köklerimi daha da derinleştirmemi sağlıyor. – Ve bu şey de oldukça heyecan duyduğum bir şey-” 

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Chiefs, Patrick Mahomes ile Olan Yeni Anlaşmalarını Kutluyor | Korumalı Futbol Türkiye

Chiefs, Patrick Mahomes ile Olan Yeni Anlaşmalarını Kutluyor 

Kansas City ChiefsPatrick Mahomes ile imzaladığı bu anlaşmayı kutlamak için  bir zoom toplantısı gerçekleştirdi.    

Kansas City Chiefs’in teknik direktörü Andy Reid, bu anlaşmayı kutlamak için yaptıkları faaliyette; en iyi gömleğini giydiğini açıkladı.    

Andy Reid, önümüzdeki 12 sezon boyunca (yaklaşık) Mahomes’i Kansas City’de tutacak olan bu anlaşma hakkında ise şu sözleri sarf etti.   

“Bu bir kazan-kazan. Bu hem oyuncu için hem de takım; organizasyon için bir kazanç. Bu yüzden mutlu bir adamım, bugünü kutlamak için en iyi Tommy Bahama’mı giydim. Bu büyük bir gün…”   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here