NFL Gündem 8 Şubat 2021

NFL Gündem 8 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 8 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Super Bowl LV’nin Şampiyonu Tampa Bay Buccaneers Oldu

11-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatmış ve playoff’larda 3’te 3 yaparak Super Bowl‘da Kansas City Chiefs karşısında yer almaya hak kazanmış olan Tampa Bay Buccaneers; Super Bowl LV’de 31-9’luk bir skor elde ederek ulusal şampiyonluğa adını yazdırdı.

Rob Gronkowski “Emekli Olmayacağım”

Tom Brady’nin yol arkadaşı olan ve dün gece Super Bowl‘da oldukça güzel bir oyun çıkartmış olan Tight End oyuncusu Rob Gronkowski; Super Bowl’dan sonra yaptığı açıklamada emeklilik hakkındaki soruları cevapladı.

Gronkowski, “Emekli olmayacağım, ama kesinlikle geri döndüğümü görüyorum.” sözlerini dile getirerek; bomba gibi bir Gronkowski’yle karşı karşıya olacağımızın da mesajını verdi.

Minnesota Vikings Klint Kubiak’ı Offensive Coordinator Pozisyonuna Terfi Ettirdi

Minnesota Vikings, Gary Kubiak‘ın emekliye ayrılmasının ardından -oğlu- Klint Kubiak‘ı Offensive Coordinator pozisyonunda görev alması adına terfi ettirdi.

Takımın Receiver’i Justin Jefferson ise yeni OC hakkında şu sözleri ifade etti;

“Bence Klint gelecek, aynısını ve hatta daha iyisini yapacak.”

New York Giants Rob Sale’i Offensive Line Koçu Olarak Görev Başına Getirdi

6-10’luk bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatmış olan New York Giants; daha önce Louisiana Ragin’ Cajuns takımında Offensive Coordinator & Offensive Line Koçu olarak görev yapmış olan Rob Sale’i Offensive Line Koçu pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir